MENU

Forum - Podrażnienie oka.

Podrażnienie oka.

Podrażnienie oka.

    Wiadomo z wyborem pracy nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli ja pracuję w 2 miejscach  i w każdym z tych miejsc zdarza mi się to samo tylko z innego powodu.

W pracy nr1 jeżdżę zwłaszcza po nocach i tu co jakiś czas zdarza mi się przewiać oko  czy załatwić suchym powietrzem z ogrzewania samochodowego .W drugiej pracy jest to spowodowane oparami spirytusu i mieszanin ziołowych.

Gdy już dojedzie do podrażnienia ,pierwszym stadium jet to że oko bardzo łzawi a w dalszym mam odruchy mrużenia oczu i dzieję się najgorsze dostaję światłowstrętu,przez cały czas czuję jak by miał piach w oku ...straszne uczucie.

Stan ten lubi się przeciągnąć do 2-3 tygodni i na prawdę ciężko jest mi wtedy egzystować w pracy ,wypróbowałem kilka rodzai kropel na podrażnione oczy  ale te tylko przynosiły dodatkową dawkę pieczenia i zero poprawy,okłady ze świetlika też na nic się zdały.

Może ktoś z was zna jakiś inny środek  słyszałem o jakiś maściach ,może jakieś domowe sposoby, proszę o pomoc .

Pozdrawiam.

Podrażnienie oka.

A probowales tzw sztucnych lez czyli nawilzaczy?Z tego co piszesz wynika ze prawdopodobnie masz objawy suchego oka. Ja aktualnie na te dolegliwosci uzywam kropli Hyal Drop Multi firmy Bausch&Lomb i jestem zadowolona,na razie nic lepszego nie znalazlam. Tylko trzeba kropic kilka razy dziennie.

Podrażnienie oka.

i czesto mrugac.

Podrażnienie oka.

Ostatnio trochę powiało i miałem okazję przetestować kropelki które mi poleciłaś ... i jest wielka zaleta już na starcie ,że po zakropieniu nie piecze mnie oko po nich.Na opakowaniu jest napisane że można stosować do 3 miesięcy po otworzeniu opakowania, co jak na lek bez konserwantów jest dobrym wynikiem.Dzięki więc za polecenie ,i zdam relacje po prawdziwym chrzcie :D

Podrażnienie oka.

Rowniez uzywam tych kropli i jestem zadowolona. Firma Thea ma w ofercie plyn micelarny i chusteczki Blephasol do oczyszczania powiek i ich brzegow, polecam zeby oczyscic oko przed zastosowaniem kropli i ogolnie rano oraz wieczorem, ta sama firma ma w ofercie rowniez krople do oczu ale kropli nie stosowalam. Porownalam sklad kropli z tymi Hyal Drop i jednak Hyal Drop sa lepsze i maja wiecej kwasu hialuronowego, ktory nawilza oko.

Podrażnienie oka.

No to się cieszę że działa :) Tylko mam wrażenie, że oko się przyzwyczaja po dłuższym stosowaniu, albo to mnie nasiliły się objawy ostatnio.

pozdrawiam serdecznie :)

Podrażnienie oka.

Całe szczęście że w moim wypadku takie porządne podrażnienie zdarza tylko kilka razy w roku i kropelki stosuję będą używane raczej z doskoku. Jeszcze raz dzięki :)

Podrażnienie oka.

Ja od jakiegoś czasu kupuje krople do oczu   https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/krople,773.html   głównie przez internet i to jest fajna opcja bo zazwyczaj jest taniej a nie da się ukryć że zużywam ich dość sporo pewnie jak większość z was więc takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy.