MENU

Forum - kolorowe soczewki

kolorowe soczewki

kolorowe soczewki

Witam.

Potrzebuję kolorową soczewkę z czarną żrenicą na jednym oku mam bielmo które nie wygląda zbyt estetyczne co sprawiam mi że czuję się nie komfortowo w życiu prywatny i zawodowym!Byłem w Katowicach ale niestety nie dobrali mi koloru soczewki do zdrowego okoMarszczę brewJeżeli ktoś był w takiej sytuacji i wyszedł z tego obronną ręka to proszę kontakt

 t0mek1980wp.pl

Z góry dziękuje i gorąco pozdrawiam w ten zimowy wieczór!Perskie oko

kolorowe soczewki

Witaj. Przeglądając wszystkie tematy, właśnie trafiłam na Twoje pytanie. Miałam podobny problem u siebie, ale w końcu(bo po 21 latach mojego życia)udało się. Polecam Ci udać się do Bielska-Białej do Pani Doktor Kaczor. Wspaniała kobieta i lekarz w jednym jak dla mnie. Dobrała mi świetną soczewkę choć w moim przypadku to było naprawdę trudne - bielmo, małoocze, zrosty wapniowe i te sprawy. Ale tak jak mówię - udało się i od ponad 2 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką kolorowej soczewki.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

kolorowe soczewki

Witam.

Udało mi się zamówić soczewkę z czarną żrenicą jak wczoraj ją założyłem to super na oku wyglądało,soczewka się  trzyma nigdzie nie uwiera a efekt jest nie do opisania,tylko jest jedno ale ponieważ został zmieniony lekko kolor musiała z powrotem wrócić do Anglii i około 4 tygodni będzie u mnie już się nie mogę doczekać.SuperUśmiech

Re: kolorowe soczewki


t0mek:

Witam.

Udało mi się zamówić soczewkę z czarną żrenicą jak wczoraj ją założyłem to super na oku wyglądało,soczewka się  trzyma nigdzie nie uwiera a efekt jest nie do opisania,tylko jest jedno ale ponieważ został zmieniony lekko kolor musiała z powrotem wrócić do Anglii i około 4 tygodni będzie u mnie już się nie mogę doczekać.SuperUśmiech

 

 witam. własnie szukam lekarza albo kliniki która robi badania na kształt oka i rogówki. Do    soczewki protetyczym Wynej czyli ze żrenicą i teczowka,proszę o pomoc w całym Wrocławiu tego nie robią.Dziekuję  i pozdrawiam.     

kolorowe soczewki

w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

Re: kolorowe soczewki


marcin19762206@wp.pl:
w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

 

 Dzięki.. a badanie srednica itd. mam namiary na dr.manczak halina wlasnie z Poznania.. ktos o niej słyszal

Re: Re: kolorowe soczewki


michał65:

marcin19762206@wp.pl:
w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

 

 Dzięki.. a badanie srednica itd. mam namiary na dr.manczak halina wlasnie z Poznania.. ktos o niej słyszal

 

 Witam.

Pomiar oka zrobi każdy okulista lub optyk w Bolesławcu koszty wizyty wynosi 150 zł.

Chyba będę też musiał zawita do Poznania w sprawie tej malowanej soczewki,orientujesz się Marcinie jaki jest jej koszt?bo moja po 3 miesiącach pękła i złożyłem reklamację bo na roczną soczewkę to dosyć mało wytrzymała.PłaczęZrobią ekspertyzę i zobaczymy po czyjej stronie jest wina,mam nadzieję że nie po mojej bo nie mam paznokci żeby ją uszkodzić,pożyjemy zobaczymy.

Re: Re: Re: kolorowe soczewki


t0mek:

michał65:

marcin19762206@wp.pl:
w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

 

 Dzięki.. a badanie srednica itd. mam namiary na dr.manczak halina wlasnie z Poznania.. ktos o niej słyszal

 

 Witam.

Pomiar oka zrobi każdy okulista lub optyk w Bolesławcu koszty wizyty wynosi 150 zł.

Chyba będę też musiał zawita do Poznania w sprawie tej malowanej soczewki,orientujesz się Marcinie jaki jest jej koszt?bo moja po 3 miesiącach pękła i złożyłem reklamację bo na roczną soczewkę to dosyć mało wytrzymała.PłaczęZrobią ekspertyzę i zobaczymy po czyjej stronie jest wina,mam nadzieję że nie po mojej bo nie mam paznokci żeby ją uszkodzić,pożyjemy zobaczymy.

 niestety 2 tys koszt, ja od nich zamaiwam i chodzę  w  soczewce  2 lata nic się niedzije, ale bardzo ładnie sa namalowane

 

Re: Re: Re: Re: kolorowe soczewki


marcin19762206@wp.pl:

t0mek:

michał65:

marcin19762206@wp.pl:
w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

 

 Dzięki.. a badanie srednica itd. mam namiary na dr.manczak halina wlasnie z Poznania.. ktos o niej słyszal

 

 Witam.

Pomiar oka zrobi każdy okulista lub optyk w Bolesławcu koszty wizyty wynosi 150 zł.

Chyba będę też musiał zawita do Poznania w sprawie tej malowanej soczewki,orientujesz się Marcinie jaki jest jej koszt?bo moja po 3 miesiącach pękła i złożyłem reklamację bo na roczną soczewkę to dosyć mało wytrzymała.PłaczęZrobią ekspertyzę i zobaczymy po czyjej stronie jest wina,mam nadzieję że nie po mojej bo nie mam paznokci żeby ją uszkodzić,pożyjemy zobaczymy.

 niestety 2 tys koszt, ja od nich zamaiwam i chodzę  w  soczewce  2 lata nic się niedzije, ale bardzo ładnie sa namalowane

ok dzięki za info,zobaczę co będzie z moją reklamacją jeżeli nie uznają to pojadę do Poznania.Powidz mi jeszcze taka rzecze trzeba się tam rejestrować czy można w ciemno jechać bo Ja mam około 300 km i jeszcze jak byś podał adres to było by super.Uśmiech

 

 

Re: Re: Re: Re: Re: kolorowe soczewki


t0mek:

marcin19762206@wp.pl:

t0mek:

michał65:

marcin19762206@wp.pl:
w Poznaniu w salonie optycznym Briliant ,zamawiają soczewki protetyczne malowane w Angli 4 tygd sie czeka

 

 Dzięki.. a badanie srednica itd. mam namiary na dr.manczak halina wlasnie z Poznania.. ktos o niej słyszal

 

 Witam.

Pomiar oka zrobi każdy okulista lub optyk w Bolesławcu koszty wizyty wynosi 150 zł.

Chyba będę też musiał zawita do Poznania w sprawie tej malowanej soczewki,orientujesz się Marcinie jaki jest jej koszt?bo moja po 3 miesiącach pękła i złożyłem reklamację bo na roczną soczewkę to dosyć mało wytrzymała.PłaczęZrobią ekspertyzę i zobaczymy po czyjej stronie jest wina,mam nadzieję że nie po mojej bo nie mam paznokci żeby ją uszkodzić,pożyjemy zobaczymy.

 niestety 2 tys koszt, ja od nich zamaiwam i chodzę  w  soczewce  2 lata nic się niedzije, ale bardzo ładnie sa namalowane

ok dzięki za info,zobaczę co będzie z moją reklamacją jeżeli nie uznają to pojadę do Poznania.Powidz mi jeszcze taka rzecze trzeba się tam rejestrować czy można w ciemno jechać bo Ja mam około 300 km i jeszcze jak byś podał adres to było by super.Uśmiech
 
zadzwon i tam taki facet 61 8757860 i wtedy żeby on był,ja też  mam daleko bo  z Częstochowy jestem,reklamacji pewnie nie uznają tez mialam przerozne incydenty

 

 

 

 

kolorowe soczewki

Oki dzięki będziemy dzwonić

Pozdrowienia z Bolesławca.

kolorowe soczewki

Hej

 

Tomku daj mi jakiś namiar do siebie (GG), chciałam z Tobą zamienić słówko :)

Re: kolorowe soczewki


agatha:

Hej

 

Tomku daj mi jakiś namiar do siebie (GG), chciałam z Tobą zamienić słówko :)

 

 Cześć to jest mój adres e-mail adres t0mek1980@wp.pl GG niestety nie mam założonego z braku czasu.Jak chcesz to napisz o co chodzi.

Pozdrawiam.Perskie oko

kolorowe soczewki

Witam

Jestem optometrystą klinicznym, tego typu soczewki dobieram w Gdańsku, w salonie optycznym Main Optic. Są to soczewki roczne, do wyboru jest 30 naturalnych kolorów tęczówek z czarną źrenicą lub bezbarwną, o kilku różnych średnicach tęczówki i źrenicy oraz o szerokim zakresie parametrów BC i średnicy samej soczewki. Chętnie udzielę dodatkowych informacji. Soczewki sa recznie barwione

kolorowe soczewki

Panie Michale (michał65) we Wrocławiu takie soczewki dobiera optometrysta p. Anna Murawska tel. 604 134 705 oraz optometrysta Maciej Trzcinowicz (http://www.zakladoptyczny.wroclaw.pl/), proszę zapytać o protetyczne soczewki SwissLens. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Zukowska

kolorowe soczewki

W Poznaniu z kolei o te soczewki proszę zapytać dr Andrzeja Michalskiego (Os. Pod Lipami 101), optometrystę Wojciecha Nowaka (Perfect Eye Optic), dr Katarzynę Jędrzejczak (Optolens) optometrystę Sylwię Kropacz (Skorupski Optical), w Łodzi dr Arletę Waszczykowską, w Warszawie optometrystę Ryszarda Ścibiora, w Katowicach dr Jaworskiego...

Re: kolorowe soczewki


go.zukowska:
Panie Michale (michał65) we Wrocławiu takie soczewki dobiera optometrysta p. Anna Murawska w Ośrodku Okulistyki Klinicznej Spektrum oraz optometrysta Maciej Trzcinowicz (http://www.zakladoptyczny.wroclaw.pl/), proszę zapytać o protetyczne soczewki SwissLens. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Zukowska

 

 Dziękuje.. czy ona kosztuje rzeczywiście 2.000 ty. i jest tylko na rok bo sie zastanawiam...Pozdrawiam.

 

kolorowe soczewki

jesli chodzi o cene, trudno mi powiedziec ogolnie, kazdy specjalista moze miec je w innych cenach, moge jedynie podac panu cene soczewek u mnie na maila (w kazdym razie rozni sie ona od ceny wymienionej na forum). Jest to tez inny producent, stad tez moze wynikac roznica w cenie. Tak, soczewka jest na rok czasu, gdyby z jakiegos powodu byla koniecznosc skrocenia czasu noszenia, wowczas soczewka kolejna bedzie odpowiednio tansza 

kolorowe soczewki

Witam.

Rozmawiałem dziś z Panem Maciejem Trzcinowicz,wizyta we Wrocławiu w jego gabinecie kosztuje 50 zł,na tej wizycie są robione pomiary oko i jest dobierany kolor soczewki z czarną źrenicą.

Soczewka jest ręcznie malowana i wystarczy na około rok.Koszt takiej soczewki wynosi 1100 zł plus do tego płyn.

Pozdrawiam.

Trzymajcie się ciepło Uśmiech

Re: kolorowe soczewki


go.zukowska:
jesli chodzi o cene, trudno mi powiedziec ogolnie, kazdy specjalista moze miec je w innych cenach, moge jedynie podac panu cene soczewek u mnie na maila (w kazdym razie rozni sie ona od ceny wymienionej na forum). Jest to tez inny producent, stad tez moze wynubuje ikac roznica w cenie. Tak, soczewka jest na rok czasu, gdyby z jakiegos powodu byla koniecznosc skrocenia czasu noszenia, wowczas soczewka kolejna bedzie odpowiednio tansza 

 

 Dziekuje za odpowiedz... spróbuje we Wroclawiu bo mam najbliżej... tylko często mam zaczerwienione oko i nie wiem czy ta soczewka nie będzie podrażniac oko... pozdrawiam.

Re: Re: kolorowe soczewki


michał65:

go.zukowska:
jesli chodzi o cene, trudno mi powiedziec ogolnie, kazdy specjalista moze miec je w innych cenach, moge jedynie podac panu cene soczewek u mnie na maila (w kazdym razie rozni sie ona od ceny wymienionej na forum). Jest to tez inny producent, stad tez moze wynubuje ikac roznica w cenie. Tak, soczewka jest na rok czasu, gdyby z jakiegos powodu byla koniecznosc skrocenia czasu noszenia, wowczas soczewka kolejna bedzie odpowiednio tansza 

 

 Dziekuje za odpowiedz... spróbuje we Wroclawiu bo mam najbliżej... tylko często mam zaczerwienione oko i nie wiem czy ta soczewka nie będzie podrażniac oko... pozdrawiam.

 

dla pewności proszę skonsultować ze swoim okulistą czy nie ma przeciwskazań w Pana przypadku do noszenia tego typu soczewki, pozdrawiam 

Re: Re: kolorowe soczewki


michał65:

go.zukowska:
jesli chodzi o cene, trudno mi powiedziec ogolnie, kazdy specjalista moze miec je w innych cenach, moge jedynie podac panu cene soczewek u mnie na maila (w kazdym razie rozni sie ona od ceny wymienionej na forum). Jest to tez inny producent, stad tez moze wynubuje ikac roznica w cenie. Tak, soczewka jest na rok czasu, gdyby z jakiegos powodu byla koniecznosc skrocenia czasu noszenia, wowczas soczewka kolejna bedzie odpowiednio tansza 

 

 Dziekuje za odpowiedz... spróbuje we Wroclawiu bo mam najbliżej... tylko często mam zaczerwienione oko i nie wiem czy ta soczewka nie będzie podrażniac oko... pozdrawiam..  Witam... jestem juz po wizycie P.Macieja Trzcinowicz we Wroclawiu mila obsługa i profesjonalna, P,Maciej dobiera soczewke protetyczna do zdrowego oka i uczy zakladac, czekanie na soczewke trwa około czterech tygodni wymagane wizyty dwie albo trzy w jego salonie optycznym... Polecam i pozdrawiam.

Re: Re: Re: kolorowe soczewki

Witam.

Byłem też u Pana Macieja we Wrocławiu i zamówiłem soczewkę,jestem zadowolony z tej wizyty.Bardzo miła obsługa i konkretna,teraz tylko trzeba cierpliwie czekać na zrobienie tej soczewkiUśmiech

Pozdrawiam.


michał65:


michał65:

go.zukowska:
jesli chodzi o cene, trudno mi powiedziec ogolnie, kazdy specjalista moze miec je w innych cenach, moge jedynie podac panu cene soczewek u mnie na maila (w kazdym razie rozni sie ona od ceny wymienionej na forum). Jest to tez inny producent, stad tez moze wynubuje ikac roznica w cenie. Tak, soczewka jest na rok czasu, gdyby z jakiegos powodu byla koniecznosc skrocenia czasu noszenia, wowczas soczewka kolejna bedzie odpowiednio tansza 

 

 Dziekuje za odpowiedz... spróbuje we Wroclawiu bo mam najbliżej... tylko często mam zaczerwienione oko i nie wiem czy ta soczewka nie będzie podrażniac oko... pozdrawiam..  Witam... jestem juz po wizycie P.Macieja Trzcinowicz we Wroclawiu mila obsługa i profesjonalna, P,Maciej dobiera soczewke protetyczna do zdrowego oka i uczy zakladac, czekanie na soczewke trwa około czterech tygodni wymagane wizyty dwie albo trzy w jego salonie optycznym... Polecam i pozdrawiam.

 

 

kolorowe soczewki

Panie Michale (michał65) czy u pana jest całkowity brak tęczówki ? Ja jestem bez tęczówki jednego oka i mam duży światłowstręt a jak to jest u pana , jak pan sobie z tym radzi ?

kolorowe soczewki

tak... mam jaskre po wypadku oko bylo cale czarne. ale kilka lat temu zwichnela sie soczewka i ta soczewka mi plywa w oku.Tez mnie razi swiatlo od dwóch lat nosze okulary {fotochromy}juz tak nie razi.

kolorowe soczewki

Ja też miałam zwichniętą soczewkę , która prawdopodobnie spowodowała odwarstwienie siatkówki , teraz mam usunięte soczewki no i oczywiście jaskrę . 

 

Re: kolorowe soczewki


Hanna45:

Ja też miałam zwichniętą soczewkę , która prawdopodobnie spowodowała odwarstwienie siatkówki , teraz mam usunięte soczewki no i oczywiście jaskrę . 

 

 

 mi nie chcieli usanac bo jakies komplikacje albo nie potrafili,powiedzieli ze jedyny szpitalw którym mozna spróbowac to katowice prof. Wylęgala.

kolorowe soczewki

Może skontaktuj się ze mną na gg podane w moim profilu .

Re: kolorowe soczewki


Hanna45:
Może skontaktuj się ze mną na gg podane w moim profilu .

 

 dawno nie pisalem na gg musz znales... czy nie skasowalem..

kolorowe soczewki

Czołem Piraci!

Mam do sprzedania dwie soczewki maskujące stąd:

http://centrumsoczewek.pl/soczewka-z-czarna-zrenica/223-prima-67-soczewka-z-czarna-zrenica-i-kolorowa-teczowka.html

Kolor blue-grey krycie 20% w nowej nieotwartej buteleczce.

Kolor blue-grey krycie 40% miałam ją parę razy na oku.

BCR 8,7, średnica tęczówki 11, średnica źrenicy 4 mm (te dane dla siebie można sprawdzić u optometrysty)

Koszt obu soczewek, jedno czerwone półwytrawne wino ze średniej półki (jeśli jesteś akurat w trudnej sytuacji finansowej może być do trzech dych :D ) plus koszty wysyłki.

Oddaję, bo jednak w moim przypadku rozwiązaniem musi być epi. Teraz noszę modelującą, a przez jakiś czas śmigałam w opasce jak pirat, co zdecydowanie dodawało mi stylu i urody ;) 

Ta 40% okazała się dla mnie za ciemna, więc zamówiłam jaśniejszą 20%, ale nawet nie otworzyłam buteleczki, bo w międzyczasie okazało się, że jednak epi...

Ten post będzie aktualny jakiś czas, potem je wyrzucam, wiosna przyszła, oczyszczam swoją przestrzeń z niepotrzebnych przedmiotów, ale pomyślałam że komuś może się taka soczewka przydać, więc zamiast cisnąć je do kosza poświęciłam parę minut, żeby to napisać.

Pozdrawiam serdecznie,

O.

 

 

 

 

 

 

kolorowe soczewki

Mam pytanie odnośnie soczewek typu swess lens itp. Nie wiem czy w każdym przypadku (przypuszczam, że tak) w przypadku bielma oko ucieka na bok (mniej lub bardziej). Mam pytanie jak będzie po założeniu soczewki? Czy będę miał widocznego zeza? Może pytanie głupie, chciałbym żeby odpisał mi ktoś, kto nosi takie soczewki oraz czy jest odczuwalna na oku?

kolorowe soczewki

@newmorning

Soczewka nie skoryguje Ci zeza tylko przykryje bielmo. Zeza musiałbyś skorygować operacyjnie jeśli Ci to przeszkadza. Wielu okulistów olewa osoby jednooczne i nie podejmuje się takiej operacji skoro to nie poprawi widzenia. Chlubnym wyjątkiem jest dr Jochan, która ma swój gabinet w Zabrzu, a operuje w Katowicach w Klinice 2000. Jest naprawdę wspaniałym lekarzem, a przy tym ciepła, empatyczna, serdeczna, sam kontakt z nią jest lepszy niż psychoterapia ;) Operacja trwa około 15 minut, jest robiona w pełnej narkozie, potem trzeba sobie dać 2 - 3 tygodnie na rekonwalescencję, wkraplać kropelki i żyć przez ten czas bez nadmiernego wysiłku.

 

kolorowe soczewki

@newmorning

Dla mnie soczewka maskująca była całkowicie wygodna i zupełnie niewyczuwalna na oku, ale to pewnie sprawa indywidualna.

kolorowe soczewki

I przypominam, że mam do oddania:

http://centrumsoczewek.pl/soczewka-z-czarna-zrenica/223-prima-67-soczewka-z-czarna-zrenica-i-kolorowa-teczowka.html

Kolor blue-grey krycie 20% w nowej nieotwartej buteleczce.

Tę używaną jednak wyrzuciłam, mimo że u optometrysty też się mierzy używane. 

Może ktoś skorzysta, kto nosi takie soczewki, albo chciałby zacząć i zobaczyć jak oko by się w niej czuło. Tak więc wstrzymuję się jeszcze z porządkami :)))

Mój adres e-mail widoczny w moim profilu dla zalogowanych użytkowników :)