MENU

Forum - Blizna rogówki

Blizna rogówki

Blizna rogówki

Witam, otóż mam taki problem z prawym okiem, przez swoją głupotę przenosiłem soczewki i wytworzył mi się stan zapalny, który wygoił się po 3 miesiącach pozostawiając bliznę na rogówce. I teraz tak widzę na to oko, nawet przeczytać mogę tylko z bardzo blisko i to strasznie utrudnia mi życie. W przychodni szpitalnej mi powiedzieli że na przeszczep za młody jestem i za dobrze widzę. Byłem też u dwóch okulistów którzy nie mają pojęcia co z tym zrobić i dobrał mi nowe soczewki tylko na jedno oko. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale w przychodni kazali mi patrzeć przez jakieś kropki i przez to dobrze widziałem, lecz mam tutaj pytanie czy da się chociaż trochę jakoś to widzenie poprawić, jakieś specjalne soczewki lub okulary, a jak tak to możecie mi powiedziec gdzie powinienem szukać jakieś rady ?. Strasznie mi się źle tak żyje z tym.

Blizna rogówki

Witam specjalistami od rogówki są dr.Dariusz Dobrowolski-Sosnowiec i również prof.Edward Wylęgała-Katowice,jeśli masz profil na facebooku to zapraszam Cię do mojej grupy o nazwie "Osoby słabowidzące"

PozdrawiamUśmiech