Forum - elektrostymulacja siatkówki i nerwu

elektrostymulacja siatkówki i nerwu

Hej! To post dla osób z chorobami siatkówki i nerwu wzrokowego. Metoda elektrostymulacji może poprawić wzrok. Sama właśnie przeszłam cykl 10 zabiegów w Berlinie przy swojej retinopatii wcześniaków i są małe efekty zaraz po. W ciągu 2 miesięcy wzrok ma się poprawiać i stabilizować.

Wstawiam link:

https://www.restore-vision.com/

Macie pytania piszcie: kamilia.bzhezhinska@yandex.ru 

Po tej metodzie pierwszy raz w życiu moje oko zaczęło lepiej widzieć. 

Hej. Minął już miesiąc od terapii. Więc napiszę coś-niecoś o efektach w moim przypadku.
Pierwsze efekty, tak w ogóle pojawiły się po czwartej sesji. Więc tak:

• rozszerzenie centralnego widzenia,
  • małe rozszerzenie bocznego widzenia,
  • z odległości kilku metrów widzę zarysy twarzy(nos, oczodoły, usta), co kiedyś było niemożliwe(jako twarz widziałam plamę),
  • na ulicy z kilku metrów zauważam przeszkody np. krawężniki, słupki,
  • dokładnie widzę krawędzie schodów 

Napiszę za miesiąc, czy coś dalej się poprawiło.
Pozdrawiam

Bardzo się cieszę, że znalazł się ktoś, kto pisze o możliwościach leczenia, o poprawie wzroku.
Mam odklejoną siatkówkę w jednym oku. Już miałam na to oko nie widzieć, a tu mija drugi rok i widzenie się poprawia, a nie gaśnie. Jednak, nie wiem, czy nie będę musiała skorzystać z metody polecanej przez Ciebie.

Życzę dużo zdrowia i szybkiej poprawy wzroku. Informuj nas o postępach, to ważne.

A na marginesie - zdrowych i wesołych świąt - nie ma znaczenia czy jesteśmy tzw wierzący, ważne są dobre myśli i dobre życzenia. 

Cześć!

W tamtym tygodniu miałam wykonywane kontrolne pole widzenia. Jest nieduże rozszerzenie bocznego widzenia w oku. Czekam na opinię z Berlina, czy jest poprawa i czy ewentualnie mogę w przyszłości przejść drugi cykl leczenia(bardzo bym chciała). Według mnie jest poprawa.

Pozdrawiam! 

I jeszcze jedno, co obserwuję w ostatnim czasie. Nie wiem, jak to możliwe, ale zmniejszył mi się oczopląs. Potrafię na dłużej utrzymać wzrok na jakimś punkcie.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich!

Cześć Wszystkim!
Dzisiaj dostałam odpowiedź po kolejnym wypełnieniu kwestionariusza "Jakość życia związana z problemami wzroku" i wysłaniu 2 miesiące po leczeniu wyników pola widzenia, że można po roku-półtora powtórzyć terapię w celu jeszcze większej poprawy wzroku.
Mam nadzieję, że uda mi się znów pojechać.

Pozdrawiam!