MENU

Forum - Operacja zeza

Operacja zeza

Operacja zeza

Witam. Mam 16 lat i mam zeza. W kwietniu będę miała wizytę kwalifikacyjną do operacji zeza, ale dużo czytałam o tym zabiegu na różnych forach itp. I dużo osób pisało, że oko po jakimś czasie znów uciekało, dlatego teraz nie jestem pewna czy tego chcę. Jeżeli ktoś miał taki zabieg, proszę aby napisał czy oko uciekało spowrotem czy pozostało prosto.

Re: Operacja zeza

Generalnie im później się podejmiesz operacji tym może być trudniej ustawić prosto oczy,na jednym zabiegu może się nie skończyć.Ja sam miałem w wieku 20 lat pierwszą operacje i chyba ostatnią mimo iż oko po zabiegu zaczeło uciekać i nadal tak jest,już się przyzwyczaiłem i dałem sobie z tym spokój,Ale ty nie rezygnuj, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, w sumie nie masz nic do stracenia a dużo do zyskania.

 

Operacja zeza

Proszę o wypowiedzi innych ludzi 🙂 czy warto? Czy może żałujecie? Jak długo oko było czerwone? Czy po pewnym czasie i tak zaczęło uciekać?

Operacja zeza

Jestem 11 dni po zabiegu i jest lepiej jak przed operacją ale jeszcze lekko ucieka 2mm miej więcej miałem zeza rozbieżnego i skośnego  może to się później ustabilizuje ta gałka oczna

Operacja zeza

Witam

Mam 27 lat i zeza rozbieżnego  naprzemienneego... miałem operacje lata temu, ale mimo wszystko to wróciło. A dziś po prostu męczy mi to psychikę , że nie mogę rozmawiać z kimś oczy w oczy , to bardzo krępujące poznając nowe osoby , czy nawet będąc w pracy . Ciężko mi to zaakceptować , postanowiłem zadzwonić do Pani doktor Jochan i umówić się na wizytę, czy mógłby ktoś się wypowiedzieć vna temat samego zabiegu efektu , może ktoś ma podobny przypadek do mojego i chciałby podzielić się opinią jak było , jak jest teraz ... bo szczerze mówiąc, męczy mnie to już, a chciałbym chociaż prosto patrzeć na świat, chociażby miałby to być efekt tylko wizualny.