MENU

Forum - moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

Co to moze byc za choroba i jak sie ja leczy moj tata ma to od nie dawna od wczoraj na internecie jest ze to moga byc rozne choroby.

 

I czy to da sie leczyc.

 

pozdrawiam adam 

moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

To może byc objaw lekkiego udaru ,nie należy tego lekceważyc mój ojcec tak miał ,rok temu ,i od podwójnego widzenia sie włąsnie zaczeło a skończyło na lekkim niedowładzie prawej strony ,teraz cały czas bierze leki .Radzę jak najszybciej zgłosić się do lekrze najlepiej neurologa .Pozdrawiam !

moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

Dawno temu moja znajoma w hucie kontrolerka jakosci  tak zmeczyla wzrok  pracujac na lampie ze zaczela widziec podwojnie i poszla do okulisty pol roku byla na zwolnieniu.    A nie dawno innej kolezanki maz tez widzial podwojnie przedmioty nie mogl trafic reka do uchwytu od kubka tylko lapal obok wolna przestrzen i tez byl okulista jakies krople troche czasu i ostrosc powrocila.    Moim zdanie pytania o podwojne widzenie powinny byc zadawane w gabinecie okulistycznym najpierw a potem mozna sie podzielic spostrzezeniami z innymi.

Nie wiadomo co sie tam dzieje a lampa okulistyczna wszystko wyjasni wraz z okulista.   Zdrowko dla Tatuska...