MENU

Forum - Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Witam,

 Jestem juz 4 tygodnie po implantacji,ktora wykonywal dr Haszcz.Chcialem sie dowiedziec czy wydzielina to normalna rzecz?po 12 godzinach,kiedy przemywam oczodol jest jej calkiem sporo,ma jakby bezbarwny kolor.Caly czas stosuje jeszcze masc dexamytrex i nosze konformer.To normalne?bo wczesniej mialem wrazenie,ze bylo jej mniej tzn z tydzien temu,a teraz jest sporo,ale nie wycieka z oczodolu,po prostu jest pod konformerem i troszke wycieknie pod koniec przez dziurki w konformerze.Jak bylo u Was?to normalne? 

Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Witam nie stresuj się to normalne może wystepować jeszcze długo ja jestem 3 lata po usunieciu gałki i nadal często mam duzo wydzieliny ale bylem u kilku specjalistów i ??? i nic jeden ma drugi ma mniej pozdrawiam

Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Po 11 latach wciąż się z tym borykam, choć na dzień dzisiejszy jest to tylko drobną niedogodnością. Miej przy sobie zawsze chusteczki i opcjonalnie ampułkę soli fizjologicznej, resztę mozna przeżyć.

Porada dotyczaca wydzieliny w oczodole po implantacji

Witam jestem 4 lata po operacji miałem implant wszczepiony tej wydzieliny miałem tyle że sobie już rady nie dawałem implant został wyciągnięty a wydzielina jest nadal i co dalej diagnoza postawiona przez dr.Haszcza  ze to jest gronkowiec wszczepiony podczas operacji lktórą sam mi robił