MENU

Forum - ból głowy po wypadku

ból głowy po wypadku

ból głowy po wypadku

Witam,

Kilka miesięcy temu u przyjaciół uległam wypadkowi, uderzając mocno głową o ścianę. Na krótko straciłam przytomność, potem przez kilka dni miałam mdłości i bóle głowy. Nie chciałam iść do lekarza, bo po pierwsze nie myślałam, by było to coś poważnego, a po drugie, do całego wydarzenia przyczyniła się osoba będąca na tej imprezie i nie chciałam, by miała z tego powodu jakieś problemy. Potem kilka miesięcy głowa w miejscu uderzenia bolała mnie bardzo sporadycznie. Ostatnio jednak sytuacja bardzo się pogorszyła - boli mnie codziennie i czasem mam zawroty głowy. Ból jest najmocniejszy właśnie w tym feralnym miejscu. Wiem, że powinnam iść do lekarza lub na jakieś badanie. Jednak nie wiem, jak przyspieszyć całą procedurę. Martwię się też, co może z tego wyjść i jakie będą ewentualne konsekwencje. Ktoś coś wie? Będę wdzięczna za pomoc.

ból głowy po wypadku

Najszybciej to rezonans prywatnie nie powinnaś tego bagatelizować ja po uderzeniu w głowę nabawilam się jaskry ,jak najszybciej udaj się do lekarza

Re: ból głowy po wypadku


martka26:
Najszybciej to rezonans prywatnie nie powinnaś tego bagatelizować ja po uderzeniu w głowę nabawilam się jaskry ,jak najszybciej udaj się do lekarza

 Ja "na szczęście" jestem osobą niewidomą, ale i tak boję się, że wyjdą z tego jakieś problemy. Od lekarza pierwszego kontaktu otrzymałam informację, że objawy wstrząśnienia mózgu mogą odezwać się nawet bardzo długo po całej sytuacji. Pozostaje wizyta u neurologa i zapewne jakieś badanie obrazowe. I zapewne też trzeba będzie pójść prywatnie, bo kolejki są wielkie.

 

ból głowy po wypadku

Niewidoma calkiem czy tylko na jedno oko bo ja tez nie widzialam i uderzenie spowodowalo jaskre pourazowa i to nie stalo sie od razu 

ból głowy po wypadku

Sory ale czy Ty jesteś normalna?chyba że nie masz żadnej rodziny i nie masz do kogo żyć jak można bagatelizowac tak długo takie żeczy i jeszcze pisać o tym na forum nie rozumiem życze zdrowia ale jak dłużej będziesz czekała to i to nie pomoże

ból głowy po wypadku

Ja też tak mam, że bardzo długo zbieram się do lekarza.. Mimo, że rodzina wielokrotnie naciska. Nie można kogoś zmusić, ani tym bardziej sugerować, że jest nienormalny.. 

ból głowy po wypadku

Sugeruję możliwie najszybszą wizytę u lekarza. Wydaje mi się, ze najodpowiedniejsza będzie wizyta u lekarza ogólnego, który przecież może napisać skierowanie do specjalisty z adnotacją, że to pilna sprawa i wtedy termin wizyty nie będzie tak odległy. Nie ma co zwlekać, a w domu się nie wyleczysz więc biegiem do lekarza.