MENU

Forum - Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

Gdzie kupie wyglądającą,w 100% jak naturalne oko epiprotezę?

Witam na początku chciałabym dodać na początku że jestem tu nowa i mam 13 lat. Byłam dziś z moją mamą w Karkowie po swoją pierwszą epiprotezę która okazała się być fatalna- poprostu widać że to oko jest sztuczne. Pisze do was bo być moze ktos mógł by mi polecić inną klinijkę protez ocznych. Jestem młoda - całe życie przedemną i nie chce żeby ludzie patrzyli na mn jak na jakiegoś potwora .Chce poprostu kupic epiproteze w której nie będzie żadnej różnicy pomiędzy moim naturalnym okiem a sztucznym. Pozdrawiam serdecznie;)

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

Cześć!

Mi moją wykonano w Łodzi na ulicy Pięknej - ich strona to protetyka-twarzy.com. Sporo osób mi mówiło, że praktycznie nie widać, że nie mam oka - co najwyżej że mam lekkiego zeza. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że jeśli jesteś jak ja, jako osoba nosząca protezę zawsze będziesz wiedziała jak spojrzeć, żeby zobaczyć u siebie że oka brakuje - nie nastawiaj się na nic idealnego, osoby które Cię zobaczą na ulicy będą na Ciebie patrzeć inaczej i one mogą tego w ogóle nie zauważać. Wydaje mi się też, że z czasem człowiek uczy się obracać głowę tak, żeby proteza i żywe oko patrzyły równo w tym samym kierunku.

Daj znać jeśli potrzebujesz więcej informacji. Jeśli nie będę się odzywał, spróbuj napisać na hateed małpa gmail kropka com.

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

A wysłałbyś mi zdjęcie swoich oczów ? Pozdrawiam :)

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

Polecam Warszawę Pana Wieremczuka w PZON. Ul Konwiktorska 9. Robi epi, po 3 msc są darmowe poprawki. Stara się zrobić jak najlepiej. I przede wszystkim miła atmosfera. Efekt też jest super. Również mam pierwsza epi od maja 2017

Re: Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?


czaarna_2004:
A wysłałbyś mi zdjęcie swoich oczów ? Pozdrawiam :)

 

 Szczerze mówiąc niezbyt mi się chce i tak jak mówiłem - dopatrując się braku oka tak czy siak go u innych znajdziesz.

 

Ale jeśli naprawdę bardzo Ci zależy, podaj mi swój e-mail, może znajdę jakieś zdjęcie :"P

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

maajka2003@onet.pl

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

Wysłane :"P

Gdzie kupie wyglądającą, jak naturalne oko epiprotezę?

My tez mamy z lodzi- jest super