MENU

Forum - Wojsko Polskie

Wojsko Polskie

Wojsko Polskie

Witam. Jestem w liceum na profilu mat-fiz i chciałbym pracować w WP, jednak mimo nadprzeciętnej sprawności fizycznej (2:55/1000m) nie nadaje się do biegania po okopach, gdyż nie widzę na jedno oko. Chciałbym się was zapytać - czy znajdzie się dla mnie jakieś stanowisko? Jeśli tak to co mam robić - iść do szkoły oficerskiej? Uczę się całkiem dobrze. Czy będzie ciężko? Jakiego stopnia mogę się spodziewać i jak będzie wyglądała moja praca? Naprawdę zależy mi na tym, żeby móc założyć mundur.

Wojsko Polskie

Wydaje mi się ze raczej nie masz szans ale powinienes udac sie do jakiegos lekarza wojskowego i dopytać.Żołnierze mają do czynienia z bronią a jak nie widzisz na oko takiego zezwolenia nie dostaniesz.Próbuj życzę powodzenia

Re: Wojsko Polskie


kris33:
Wydaje mi się ze raczej nie masz szans ale powinienes udac sie do jakiegos lekarza wojskowego i dopytać.Żołnierze mają do czynienia z bronią a jak nie widzisz na oko takiego zezwolenia nie dostaniesz.Próbuj życzę powodzenia

 

 Na prawdę nie ma dla mnie miejsca w wojsku? Powtarzam po raz drugi, że nie muszę biegać po poligonie i idę bardziej w stronę nauki niż strzelania. Nie wiem czy to coś da ale lekarz pozwala mi wykonywać wszystkie ćwiczenia sprawnościowe  (Jeżdżę na Mistrzostwa Polski na bieg na 400m) a chore oko mam i czytam drugą największą cyfr na ekranie do badań okulistycznych z ok. 5m.

 

 

Wojsko Polskie

Jedynie praca jako cywil....  

Tez chciałam wojsko lub policję ale niestety tylko jako cywil