MENU

Forum - Rzs

Rzs

Rzs

Witam, szukam informacji na temat reumatoidalnego zapalenia stawów, dopadła mnie ta choroba. 

Rzs

Witaj!

Jesteś pewny kolego, że to reumatoidalne zapalenie stawów???? Jakie badania miałeś wykonywane? Diagnostyka podstawowa czy rozszerzona?

Pytam, bo u mnie też było podejrzenie RZS. Puchłem niemalże w oczach, naczynia wypadały mi z rąk, zrobienie kilku kroków wiązało się z bólem. Do tego doszły problemy z nerkami i z sercem. 

Leczyłem się w ramach NFZ i prywatnie, szukałem pomocy gdzie się dało. Koniec końców zdecydowałem się na biorezonans i dopiero to badanie rozwiązało zagadkę: moim problemem nie było RZS tylko bolerioza. 

Tu masz link: http://biorezonans-wilanow.pl/borelioza/ 

Przyznam szczerze, że nie pamiętam, aby kiedykolwiek ukąsił mnie kleszcz, chociaż okazji było sporo, jestem z zamiłowania wędkarzem i grzybiarzem...

Ja zdecydowałem się na biorezonans-Wilanów, zadecydowały o tym głównie względy logistyczne i opinie o ich usługach. 

Szczerze Ci współczuję, wiem, co przechodzisz, ale spróbuj może z tym biorezonansem, może akurat będzie to strzał w dziesiątkę.

Życzę dużo siły i zdrowia. Pozdro