MENU

Forum - Portal randkowy dla osób niepełnosprawnych www.tytez.pl

Portal randkowy dla osób niepełnosprawnych www.tytez.pl

Portal randkowy dla osób niepełnosprawnych www.tytez.pl

TyTeż - nowa strona dla osób niepełnosprawnych

Nazwa odzwierciedla hasło: Ty też masz prawo do szczęścia, miłości i godnego życia. Jak podkreślają właściciele - chodzi o to, żeby wyciągnąć ludzi niepełnosprawnych z przysłowiowych czterech ścian, pomóc nawiązać im nowe kontakty i znajomości.
- Ci ludzie na zwykłym portalu randkowym mają problem, w którym momencie i w jaki sposób powiedzieć poznanej osobie o swoim kalectwie Tutaj ten problem rozwiązuje się właściwie sam - mówi Dariusz Kustra.

Założyciele chcą, żeby w przyszłości niepełnosprawni znaleźli tu nie tylko miłość czy przyjaźń, ale również informacje, gdzie spędzić wolny czas, jechać na wakacje, gdzie i jak wystąpić o dofinansowanie, czy też gdzie kupić potrzebny sprzęt rehabilitacyjny. Obecnie na portalu oprócz działu randkowego zamieszczane są oferty pracy skierowane do osób niepełnosprawnych.

TyTez.pl cieszy się już sporym zainteresowaniem wśród internautów. Obecnie portal ma 60-70 tysięcy odsłon miesięcznie i ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników. Dzięki TyTeż kilku internatów znalazło już partnera.
- W przyszłości chcielibyśmy ,,wytropić" takie pary i ufundować im prezenty ślubne - zdradza współwłaściciel serwisu.

źródło: wiadomosci24.pl

myślę, że jest to ciekawa inicjatywa, która pomoże odnaleźć się nie którym z nas, ja już się zarejestrowałem, nick: Voideg, Pozdrawiam:P

Portal randkowy dla osób niepełnosprawnych www.tytez.pl

No przyznac sie kto sie zajestrowal albo zagladal ta te stronke?