MENU

Forum - Z jednym okiem można świetnieżyć

Z jednym okiem można świetnieżyć

Z jednym okiem można świetnieżyć

Witam. Piętnaście lat temu gdy miałem 45 lat wykryto u mnie czerniaka oka(bardzo duży).Przechodziłem długie leczenie w Klinice okulistycznej w Krakowie gdzie miałem wszywane dwókrotnie płytki radioaktywne (koszmar). Po trzech latach okazało się że rezultzt jest znikomy zapadła decyzja o usunięciu oka. Do dnia dzisiejszego żyję bardzo aktywnie ,pracuję zawodowa i wykonuję wszystkie czynności jak zdrowy człowiek nawet prowadzę samochód.Prawie wogóle nie pamiętam ż nie mam jednego oka- można żyć. Noszę protezę tak świetnie zrobioną że u okulisty pielęgniarka chciała mi zakraplać oko (sztyczne).Grunt to się nie załamywać. Po usunięciu oka bez problemu otrzymałem rentę II gr. Pozdrawiam wszystkich ,,cyklopów" i dbajcie o drugie oko.

 

sstan1 

Z jednym okiem można świetnieżyć

Też jestem tego zdania-jedno czy dwa, wązne żeby widzieć cokolwiek, w miarę dobrze :D pozdrawiam!

Z jednym okiem można świetnieżyć

Pokrzepiajacy post.:)

Ja mam swoje oczko, ale wyglada ono z dna na dzien coraz bardziej nieciekawie.. :|  W dodatku kiedy jet z nim wyjatkowo zle to ja rowniez zle sie czuje. Mam zawroty glowy, jest mi troche slabo. Nie wiem czy to ma zwiazek zpsychika i wszystko tylko mi sie wydaje..

TOTALNA BZDURA

WITAM  nie zgadzam sie  z tym  moge to udowodnic  prowadzilem sklep meblowy jezdzilem bagazowka  fiat dukato 14 max  po utracie oka prawego  dostalem zakaz na 6 miesiecy  uprawiania tego zawodu po tym okresie zlorzylem wniosek o karte parkingowa otrzymalem odpowiedz  ze nalerzy sie tylko osoba ktore maja broblemy ruchowe i tu chcem mocno podklreslic ze to nie jest tak jak piszecie parkowanie a zwlaszcza tylem przedtem mi nie sprawialo zadnego problemu  teraz te odleglosci sa calkiem inaczej  okreslane przezemnie i przesto musze  2 razy byc skoncentrowany  NIKT mi nie powie ze  to jest tak samo jak bylbym  zdrowy  artur