MENU

Forum - do rodziców dzieci chorych na siatkówczaka

do rodziców dzieci chorych na siatkówczaka

do rodziców dzieci chorych na siatkówczaka

Czy drodzy rodzice zakładaliście swoim pociechom fundacje?Ponieważ ja jestem ciocią chorej Julki pytam w imieniu jej rodziców.Oni starają się dostać do fundacji Nasze Dzieci która mieści się przy centrum onkologi we warszawie.Ale jak się okazało tutaj zaczynają się schody.a mianowicie dowiedzieli się że innych rodziców zwodzą .Obiecywali ulotki zdjęcie dziecka na stronie fundacji itp.ale obietnicy od czerwca jeszcze nie spełnili.Mój brat podpisywał umowe 2 tygodnie temu i też jeszcze nic się nie dzieje.A jak sami wiecie bez subkonta ani rusz.Czy może podzielić się doświadczeniami na ten temat?I jak to wygląda w praktyce?Może nam coś podpowiecie.Bardzo prosimy o porady. 

 

 

do rodziców dzieci chorych na siatkówczaka

Ja jeżeli mam coś już doradzić to polecam fundację Tęcza w Warszawie dane pod adresem www.tecza.org

Jest to Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Tęcza" - organizuje również wyjazdy zagraniczne i pomoc przy leczeniu - duże doświadczenie przy organizacji wyjazdów dla dzieci z siatkówczakami. Osoba która się tam zajmuje sprawami dzieci z siatkówczkiem to Pani Ania Witarzewska - dr Hautz współpracuje z nimi.

 

do rodziców dzieci chorych na siatkówczaka

Bardzo dziękujemy za informacje;Nasza Julcia właśnie dziś dostaje swoją pierwszą chemie mamy nadzieje że zadziała na to dziadostwo.Do fundacji zadzwonię i popytam co i jak.Jeszcze raz dzięki.