MENU

Forum - potrzebuję informacji

potrzebuję informacji

potrzebuję informacji

witam serdecznie-mam pytanie -czy wiecie może coś na temat wszczepianiaprzez dr Hautza implantów gałki ocznej dzieciom z wrodzonym brakiem gałki ocznej

potrzebuję informacji

Ja nic nie słyszałem.

potrzebuję informacji

Wojtuś :D

 

Gdzieś ktoś pisał o Hautzie. A najlepiej dowiedzieć się u źródła, czyli spróbować się z nim skontaktować.

potrzebuję informacji

Dr. Hautz przeprowadzał operację wszczepienia implantu mojemu synkowi w marcu br. po usunięcia oczka zaatakowanego siatkówczakiem. Jak do tej pory wszystko jest ok, podczas dobierania epiprotezy inny lekarz potwierdził, że implant jest dobrze założony.Podczas pobytu w CZD spotkałam sięz wieloma dobrymi opiniami odnośnie Pana dr. Chodzimy do niego również prywatnie - jeśli chcesz mogę podać kontakt tel.

potrzebuję informacji

Mamo Pawełka bardzo dziękuję, jak możesz to proszę o ten kontakt , moze się czegos dowiem, bo po tym co piszą inni o implantach wszczepianych przez dr jaworskiego to nie wiem czy tam będziemy ten implant wszczepiały. pozdrawiam

potrzebuję informacji

Aniu

nie wiem jak jest z wrodzonym brakiem gałki ocznej ale zawsze możesz  zadzwonić do dr Hautza przyjmuje w Centrum Zdrowia Dziecka na klinice okulistyki 

Najlepiej zadzwonić na Oddział w godz. ok. 12 - 14 i poprosić po połączenie z doktorem . Wyjaśnić o co chodzi. Jeżeli zajmują się takim leczeniem to pokieruje co robić dalej. Moja córcia miała usunięte oczko z powodu siatkówczaka i odbyła się tylko jedna operacja podczas tego samego zabiegu usunięcia oka został wszczepiony inplant.  No i efekty są bardzo dobre osoby niewtajemniczone nie widzą różnicy.

Twoje dziecko jeżeli będzie miało wszczepiony implant to operacja będzie wymagała dużej znajomości tematu i precyzji. Będzie wyglądała całkiem inaczej niż u dzieci po siatkówczaku. Ale liczy się końcowy efekt :) 

Życzę powodzenia  i buziaki dla maleństwa :)

Poniżej telefony i strona internetowa Centrum Zdrowia Dziecka

www.czd.pl

 

Oddział Okulistyki

022 815 73 55

Poradnia Okulistyczna

022 815 16 15

potrzebuję informacji

Dr Hautz prywatnie przyjmuje w gabinecie ul. Mokotowska 23/1 W-wa Rejestracja pacjentów codziennie w godz. 14.00-18.00 Tel. 0 504 262 041

pozdrawiam i życzę powodzenia