MENU

Forum - Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

jestem mamą 6-letniego Filipa i rocznej Leny. synek widzi na jedno oczko od urodzenia,wada wrodzona. jest ono mniejsze i żeby główka równo rosła nosi epiprotezę. na początku było strasznie, teraz jest lepiej, nosi ją tylko w dzień, bo jeśli ma ją dłużej to oczko mu puchnie i łzawi. poza tym rozwija się cudownie, jest bardzo żywy, chodzi do szkoły, ma kolegów,nie ma żadnych problemów z nauką.Na dzień matki jako jedyny 5-ciolatek mówił wiersz.Perskie oko

Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

jestem mamą 6-letniego Filipa i rocznej Leny. synek widzi na jedno oczko od urodzenia,wada wrodzona. jest ono mniejsze i żeby główka równo rosła nosi epiprotezę. na początku było strasznie, teraz jest lepiej, nosi ją tylko w dzień, bo jeśli ma ją dłużej to oczko mu puchnie i łzawi. poza tym rozwija się cudownie, jest bardzo żywy, chodzi do szkoły, ma kolegów,nie ma żadnych problemów z nauką.Na dzień matki jako jedyny 5-ciolatek mówił wiersz.Perskie oko

Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

jestem mamą 6-letniego Filipa i rocznej Leny. synek widzi na jedno oczko od urodzenia,wada wrodzona. jest ono mniejsze i żeby główka równo rosła nosi epiprotezę. na początku było strasznie, teraz jest lepiej, nosi ją tylko w dzień, bo jeśli ma ją dłużej to oczko mu puchnie i łzawi. poza tym rozwija się cudownie, jest bardzo żywy, chodzi do szkoły, ma kolegów,nie ma żadnych problemów z nauką.Na dzień matki jako jedyny 5-ciolatek mówił wiersz.Perskie oko

Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko

witaj

jestem mama 1.5 miesiecznego simona tez urodzil sie bez lewego oczka narazie jedziemy na pierwsza wizyte do niemiec bo tutaj gduie mieszkam nie wykonuja takich zabiegow i jie wiem co mnie czeka .Prosze napisz cos wiecej na ten temat

 

 

bede wdzieczna dziekuje bo nie wiem co mnie czeka

magda

Re: Jestem mama 10 miesiecznej Victorii ,ktora nie widzi na jedno oczko


magda austria:

witaj

jestem mama 1.5 miesiecznego simona tez urodzil sie bez lewego oczka narazie jedziemy na pierwsza wizyte do niemiec bo tutaj gduie mieszkam nie wykonuja takich zabiegow i jie wiem co mnie czeka .Prosze napisz cos wiecej na ten temat

 

 

bede wdzieczna dziekuje bo nie wiem co mnie czeka

magda

 

 Witaj Magda

Mój synek przeszedł operacje oczka w Greisfaldzie, miał zaćme a później komplikacje , efekt jest taki, ze może mu zanikać gałka oczna. Na to oczko oczywiscie nie widzi ponieważ wdarł mu sie tam włóknik, którego trzeba usunąć jednak trzeba poczekać czy oko to przetrzyma i nie zbuntuje sie. Daj znać jak Twój Simonek. Mój Piotruś ma 6 lat i świetnie daje sobie rade z jednym oczkiem jedynie co to przekrzywia strasznie główke, lepiej mu sie patrzy. Boje sie zeby mu kręgosłup nie siadł.

 

pozdrawiam