MENU

Forum - proszę o poradę:)))

proszę o poradę:)))

proszę o poradę:)))

jestem mamą 5 letniego darusia z siatkówczakiem,ma usunięte lewe oko i protezę.kiedyś bywało lepiej,lecz teraz dość często ropieje ten oczodół,co właśnie teraz znów ma miejsce:((poradzcie co robicie??bo opinie są różne...czy od razu stosować antybiotyk w kropelkach(floxal)??liczę na odpowiedzi i z góry dziękuję.

proszę o poradę:)))

moja Rozalka straciła oko w październiku 2008 roku ,ropka zbiera się cały czas i nic okuliści na to nie mówią,bo twierdzą ,że u zdrowego człowieka też ropieją oczy.U Rozi raz jest tak ,że wydzieliny nie ma dwa dni a czasem jest tak ,że ropa jest w dużych ilościach w ciągu dnia.przemywam wtedy jej solą fizjologiczną i to wszystko.

Pozdrawiam 

Aldona mama Rozi

proszę o poradę:)))

dziekuje ci Aldona za poradę.te odpowiedzi lekarzy,że zdrowym też ropieje oko to dla mnie jakieś głupota.bo co innego jak ropieje raz kiedyś a co innego ja dziecko męczy się z tym cylkicznie(np.daruś jak ropieje oko nie może iść do przedszkola,więc boje sie jak to będzie z frekwencją w szkole:((.niestety darusiowi spuchła też górna powieka,więc podaje antybiotyk,nie wiem czy to słuszne ale....czas pokarze.a jak Twoja córcia???czytałam troszkę o Rozalce,TRZYMAJCIE SIE POZDRAWIAMY!!!

proszę o poradę:)))

Witaj Madziu.

Też jestem po siatkówczaku, z protezą od prawie 33 lat. Przez całe życie miałam i mam  problem z wydzieliną ropną. Przywykłam do tego, lekarze tez twierdzili że to normalne. Jak jestem w domu to przemywam solą fizjologiczną a poza domem po prostu chusteczką higieniczną przecieram. Można sie przyzwyczaić i traktować to jak coś normalnego.