MENU

Forum - WIZYTY U SPECJALISTY

WIZYTY U SPECJALISTY

WIZYTY U SPECJALISTY

Czy w waszych poradniach są problemy z dostaniem się do okulisty.

Poradnia dziecięca była zamknięta od czerwca z powodu braku lekarza.

od stycznia ma być otwarta,ale terminy na kontrolę okulistyczną wolne

dopiero w czerwcu 2010r.

W związku z tym problemem mam pytanie czy jest on jakoś rozwiązany np.

1 dzień w miesiącu dla osób niepełnosprawnych okulistycznie

Proszę o rady i wskazówki jakie w tym kierunku powinnam uczynić?

WIZYTY U SPECJALISTY

Wlasnie jestem swiezo po telefonie do okulisty i nie ma szans dostac sie dzwoniac na telefon, bo panie rejestratorki zapracowane nie odbieraja.   W mojej krosnienskiej poradni jest trzech okulistow codziennie rano i 1 po poludniu przez 3 dni  aby sie dostac trzeba stanac w kolejce do rejestracji rano ok 6.00 i moze sie uda.Zapisy na terminy dopiero na przyszly rok i to daleko.   

 Z doswiadczenia wiem , ze jesli jest jakis ostry stan wymagajacy natychmiastowej konsultacji to mozna pominac posrednictwo pielegniarek w rejestracji i zapukac do gabietu powiedziec do lekarz ze sprawa pilna i raczej zbada jakis ostry stan.    

 wszedzie dlugie zapisy i czekanie bo ponoc kontrakty z nfz-tem spisane sa tylko na kilka osob dziennie i do tego jeszcze badania okresowe i nagle przypadki albo jak jest np. kwestia wypisania opinii o stanie zdrowia na komisje lekarska to tez powinien przyjac.

WIZYTY U SPECJALISTY

chyba najlepiej iść prywatnie, problem jest że niektórzy kasują dużo, widziałem info jakiegoś okulisty, za wizytę 180zł :/

Ja dziś zapłaciłem 70zł, ale przynajmniej okulista obsłużył się ze mną profesjonalnie. 

WIZYTY U SPECJALISTY

Nie stać mnie naprywatne wizyty co miesiąc a do tego moja córka jest trudnym przypadkiem do badania(oko zanikowe, oczopląs)i potrzebny jest dobry sprzęt.