MENU

Forum - Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Od okolo tygodnia mam jeczmien na powiece zepsutego oka a od dzis tez na zdrowym :/ leczylam to juz wszystkimi domowymi sposobami o ktorych przeczytalam, pomijam bzdury typu 'zawiazanie sobie bialej nitki na rece, lub wyrywanie rzes' ;/ bylam w aptece a pani dala mi na to jedynie krople 'swietlik' nic mi to nie daje, okulista na urlopie, dzis chcialam zapisac sie do innego, to mnie przyjmie za 2 tygodnie, a ja musze to cholerstwo wyleczyc najlepiej do soboty albo w miare normalnie wygladac do tego czasu, hmmm chyba, ze zrobie make up pod kolor jeczmienia ;/

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

mnie na jęczmień pomaga ciepły rumianek, taki w saszetkach- można kupić w aptece. Zaparzyć, poczekać aż ostygnie ,ale żeby było jeszcze ciepłe, najpierw przemyć płynem a potem tą saszetke na kilka minut położyć na powiece.

Mam nadzieje , ze Tobie także pomoże.

Pozdrawiam ;)

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Mi na jęczmień pomaga potarcie go złotem . Weź jakiś złoty pierścionek i potrzyj nim miejsce gdzie znajduje się jęczmień , rób tak kilka razy dziennie , powinno pomóc .

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Wlasnie tylko obraczka niby mozna pocierac i to w dodatku nieparzysta liczbe ,tak mowila moja babcia hehehe.

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Fakt jest faktem pocieranie złotem pomaga. Sprawdziłam to na sobie bo był okres kiedy często miałam jęczmień. Teraz od kilku lat nie mam. Wiąże się to z dobrą kondycją organizmu i barakiem stanów zapalnych.

__________

Wygodny [URL=http://casaensol.pl/12-oferty_nieruchomosci.html?loc=14466 ] apartament Wyspy Kanaryjskie  [/URL] 

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

mi zawsze pomagał złoty pierścionek. 

A czy znacie może jakąs dobrą opiekę paliatywną dla starszej , niewidomej osoby http://starsirodzice.pl/dobra-opieka-i-rehabilitacja 

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Zrób sobie okład z szałwii. Ja ostatnio miałam zapalenie powieki na chorym oku, wyleczyłam sie tym ale potrwało to około tygodnia, oko zaczęło mi sie otwierać po trzech dniach.

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Też zawsze stosowałem sposób ze złotą biżuterią. Wcześniej potartą o prawdziwą wełnę. Raz też zostawiłem jęczmień i sam się zagoił (chociaż trwało to trochę dłużej). Nie słyszałem o szałwii, ale przetestuję następnym razem, bo jęczmień występuje u mnie dość często.

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Też kiedyś miałem jęczmień, najlepiej pójść do innego lekarza pierwszego kontaktu czy okulisty i powiedzieć, że nie wierzy się w homeopatię. Jest jakaś profesjonalna maść, chyba na bazie sterydów. Stosować zgodnie z ulotką i po kilku dniach trwale przejdzie ;)

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Obrączka zawsze działa ;)

Jeczmień na powiece, pomysly na leczenie?

Moja siostra też zawsze ratuje się obrączką i pomaga. Jednak chyba warto skusić się o poradę u specjalisty, jeżeli zmiana pojawia się zbyt często.