MENU

Forum - Co teraz robicie,o czym myslicie?

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Ja siedze w hotelu w Slough,wlasnie robie weekendowy kurs.Wyklady sie skonczyly,mam wspolny pokoj  z dziewczyna z Zimbabwe.Siedzimy , pijemy babelkowane wino i podjadamy. Nuda, Panie.

Nasz wykladowca Hindus tak belkocze po angielsku, ze co drugiego slowa nie rozumiemy :)

Jestem w miasteczku Slough, 30 minut od Londynu i tesknie za Polska, moja corka, mezem i szalonymi poznanskimi czasami.

PS. Ile tu Polakow w tym miescie,Szok! 

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Siedzę na czacie, piszę głupoty, w tle leci Eminem - Whem I'm gone, jest trzecia w nocy, nikt normalny o tej porze nie siedzi na forum i nie pisze postu o tym co robi... no właśnie;)

Co teraz robicie,o czym myslicie?

ja czytam horoskop na 2012 :D  o stąd ... www.ezoter.pl  

Co teraz robicie,o czym myslicie?

A ja leżę i myślę że fajnie by było gdyby wogóle śniegu nie było :)

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Tak się zastanawiam.... Po co chodzimy do kościoła, wysyłamy dzieci do szkół katolickich a jednocześnie wczytujemy się w lekturę typu horoskop? Hmm.. jak to ktoś powiedział wiara w przesądy przynosi pecha..

Co teraz robicie,o czym myslicie?

czytam horoskop dla rozrywki, nie dlatego, że w niego wierzę ;) 

Re: Co teraz robicie,o czym myslicie?

tu byś nie miał tego problemu, tu  czyli gdzie ja mieszkam, złośliwi nawet twierdzą, że w Anglii jest tylko jedna pora roku - jesień ;)


jasio2008:

A ja leżę i myślę że fajnie by było gdyby wogóle śniegu nie było :)
  

 

 

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Czyli to jest miejsce dla mnie , Angli hehe :)

Co teraz robicie,o czym myslicie?

ja skończyłem oglądać odcinek allo allo! Świetny serial to jest, polecam wszystkim :D

Co teraz robicie,o czym myslicie?

a ja wychodzę z pracy. nareszcie! śmiech

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Siedze w pracy, slucham w słuchawkach audiobooka Millenium - tom4 i jestem tu na forum, by sprawdzić co nowego ;)

Re: Co teraz robicie,o czym myslicie?


newmorning:
Siedze w pracy, slucham w słuchawkach audiobooka Millenium - tom4 i jestem tu na forum, by sprawdzić co nowego ;)

 

 Fajną robotę masz:D

Co teraz robicie,o czym myslicie?

Teraz rozmyślam o tym jak bardzo chciałbym by było już ciepło. Chciałbym już jechać gdzieś gdzie będę mógł odpocząć. Mam parę planów i byłoby super gdyby udało się je wprowadzić w życie.