MENU

Forum - Szczesliwego Nowego Roku :)

Szczesliwego Nowego Roku :)

Szczesliwego Nowego Roku :)

Kochani, zycze wszystkim by Nowy Rok 2013 byl lepszy od tego,ktory sie konczy. Zycze Wam spelnienia marzen, rozwiazania problemow i radosci z zycia. Zdrowia i duzo pewnosci siebie, ktorej nam , jednooczkom, zazwyczaj troche brakuje.

Nie bede dzis celebrowac nadejscia Nowego Roku, bo dopadl mnie bol zeba madrosci i opuchlizna, wiec pol dnia spedzilam na fotelu dentystycznym rozwazajac, czy ciac, czy wziac antybiotyk. Zdecydowalam sie na to drugie, wiec moja zaplanowana impreza noworoczna musi poczekac do nastepnego roku :) 

Tymczasem Mezu gotuje afrykanskie przysmaki, a ja odpoczywam po wrazeniach dzisiejszego dnia.  Bedzie specjalny ryz z kurczakiem i warzywami, pieczone pierogi jamajskie z miesem, babelkowane wino bezalkoholowe i ciasto. Tesknie za bliskimi, mimo, ze bylam na swieta w Polsce. 

 

A co u Was w ten ostatni dzien roku? 

Szczesliwego Nowego Roku :)


Z okazji Nowego Roku życzę Wam, aby wszystko to, co złe zostało za Wami z  nadzieją patrzyli w przyszłość.abyście zawsze z łatwością mijali wszystkie przeszkody i nigdy nie zatracali się w natłoku codziennych spraw pragnę Wam życzyć, abyście nadal pozostali sobą. Nie pozwólcie zniszczyć w sobie tego, co Was wyróżnia w tłumie.abyście potrafili z zadowoleniem obejrzeć się za siebie. Spójrzcie choćby na miniony rok. W sylwestrową noc składamy sobie wzajemnie życzenia z okazji Nowego Roku. Czy nie powinniśmy także złożyć sobie gratulacji z okazji minionego roku? Życzę Wam, aby Wasz nowy rok nie musiał wstydzić się przed starym.

Szczesliwego Nowego Roku :)

Dziękuję za życzenia, ja również Wszystkim Wam życzę aby Nowy Rok  przyniósł optymizm, pogodę ducha, spełnienie marzeń...

Przeżyliśmy koniec Świata więc co gorszego może nas spotkać? :D

 PS. Kornelia chyba jakiś sezon na te zęby mądrości, mnie etż boli od tygodnia tak że szczęki nie mogę otworzyć. A mówią, że to głupota nie boli ;p