MENU

Forum - Jaki laptop wybrać?

Jaki laptop wybrać?

Jaki laptop wybrać?

Witam mam pytanie odnośne zakupu laptopa(gdyż mój ma już swoje lata program ma vista home basic i jak co nie można nigdzie ściągnąć do niego sterowników przy instalacji Windowsa. Ostatnio do niego kupiłem dysk za 450zł i teraz jak mi go muli to Pani która go naprawia powiedziała że albo wgranie systemu za 70zł albo dokupienie pamięci RAM za 150zł więc wydaje on mi się studnią bez DNA:) Proszę o poradę jaki jest dobry laptop i tani a do wszystkiego(filmy, gry ,itp. rzeczy). Najlepiej aby miał matryce 15,4" lub 15,6" gdyż większy jest mało praktyczny a mniejszy jest zbyt mały dla moich oczu gdyż na prawe oko prawie w ogóle nie widzę a na lewe mam zmniejszone pole widzenia. Cena do kwoty ok.1800-2000zł.

Jaki laptop wybrać?

Gratuluję tak poważnego "problemu", o którym trzeba było na tym portalu napisać. Mam nadzieję, że jest to najpoważniejszy problem.

Re: Jaki laptop wybrać?


Maria Krystyna:
Gratuluję tak poważnego "problemu", o którym trzeba było na tym portalu napisać. Mam nadzieję, że jest to najpoważniejszy problem.

  Witam co do Pani wątku uważam że Pani się nudziło i napisała "Coś" takiego. Napisałem w tematyce off-topic czyli odbiegającą od strony i pytałem o poradę jaki laptop wybrać gdyż ktoś może jakiś kupił,jest z niego zadowolony i mógłby podzielić się ze mną tą opinią. Nie prosiłem o wypowiedź sarkastyczną do mojego postu gdyż to mi się nie przyda w wyborze laptopa a i nie jest potrzebne w tym dziale tematów gdyż jak pisałem jest to dział off-topic. Inne osoby proszę o poradę taką jaką napisałem w poście.

Pozdrawiam karlik13.

 

Jaki laptop wybrać?

Kupiles tan laptop?

Jaki laptop wybrać?

Ja korzystam z acer aspire 5749z i sobie chwale, niedrogi a dobry :)

 

___

 

Najlepsze[url=http://www.filterpol.pl/filtry-kieszeniowe.html]filtry kieszeniowe[/url]

Jaki laptop wybrać?

Dla jednej osoby wybór komputera to coś nieistotnego, dla drugiej to może być bardzo istotny problem. Niektórzy mogą pracować przy komputerze, lub dzięki niemu mieć kontakt ze światem. Na Viście się nie znam. Z programami operacyjnymi pewnie za dużo nie pomogę. Przyzwyczaiłem się do XP, ale to już przeszłość. Teraz mam 8,1 z nakładką imitująca XP. Testuję go od trzech lat i nigdy nie było problemów. Oczywiście musi być odpowiedni antywirus i podkładka chłodząca pod laptop. Co do wyboru sprzętu i przystosowanie do problemów ze wzrokiem to nie wiem czy nie lepiej przestawić się na 8,1 bez nakładki XP i komunikować się z komputerem dotykowo przez ekran, jak na smartfonach. Wówczas najlepszym rozwiązaniem byłby ultrabook http://www.mediamarkt.pl/laptopy-i-netbooki_ultrabooki . Ma on dwa w jednym. Może też być tablet ale moim zdaniem większy ekran to łatwiejsze odszukiwanie potrzebnych aplikacji. Ja mam raczej problem z ciągłą wymianą okularów w zależności od wielkości czcionek. No ale wolałbym o swoich problemach nie pisać.