Forum - Ocena pracownicza w firmie

Ocena pracownicza w firmie

Ocena pracownicza w firmie

Witam!

 Posiadam firmę która od kilku lat się coraz prężniej rozwija, ostatnio zauważyłem kilka problemów spowodowanych niedogadywaniem się pracowników. Zastanawiam się jak rozwiązywać spory pomiędzy pracownikami a klimat w firmie był jak za dawnych czasów kiedy panował świetny klimat? Początkowo myślałem o przeprowadzeniu rozmowy z pracownikami, teraz myślę że można przeprowadzić ankietę w poszukiwaniu w sieci darmowych ankiet odnalazłem narzędzie do badań w różnym kierunku myślę że mogłoby się fajnie sprawdzić http://www.hrup.com.pl/ Poszukuję opinii osób które korzystały z takich narzędzi i przede wszystkim czy wyniki są wiarygodne. 

Dzięki za pomoc!

Basia 

Ocena pracownicza w firmie

strona jeszcze w budowie, pff, zbieraja na razie bazę maili potencjalnych klientów

 

 

--------------

 na imprezy w plenerze, albo do salonu, przy kawie- stolik z palety w kilku rozmiarach:)

 meble eventowe warszawa to miasto spontanicznej radości:) 

 

 

 

Ocena pracownicza w firmie

Wiarygodność wyników ankiety zawsze zależy od tego w jaki sposób została ułożona i przeprowadzona. A ułożenie dobrej ankiety to nie jest tak prosta sprawa szczególnie jeżeli robisz to pierwszy raz.

Ocena pracownicza w firmie

Takie oceny pracownicze niektórzy uważają za relikt przeszłości. Zwłaszcza jak w firmie występują już teraz konflikty, wprowadzenie źle skonstruowanych ocen czy ankiet może doprowadzić tylko do ich zaostrzenia, bo pracownicy zamiast współpracować, będą ze sobą rywalizować. Polecam fajny artykuł na temat https://goodpoint.blog/ocena-roczna-relikt-przeszlosci-czy-obiektywny-wskaznik-rozwoju-pracownikow/ , który wskazuje wyraźnie, że od tradycyjnych ocen już się odchodzi, zwłaszcza w wydaniu corocznym.