Forum - Meble z palet

Meble z palet

Meble z palet

Mój mężuś najpierw zrobił półkę na buty z palet Perskie oko . Dosyć, że ładna to jeszcze praktycznie za darmo,( palety z pracy przywiózł). A teraz ławkę do ogródka. Śmieję się z niego, że meble do kuchni mi musi zrobić, bo te dwuletnie już się rozklejają ze sklepu.  

Meble z palet

Co drewno to jednak drewno, nawet najsłabsze ;)

Meble z palet

Ja ma zrobiony stolik z palet- po prostu trzy zbite palety razem i pomalowane. Jak dla mnie wygląda to bardzo fajnie.

Meble z palet

Takie meble muszą fajnie wyglądać w loftach albo mieszkaniach urządzonych w taki stylu. U mnie chyba by się nie sprawdziły ale nie zmienia to faktu że zazwyczaj wygląda to bardzo fajnie.

Meble z palet

Meble z palet to super sprawa. Niedawno zabrałem ze śmietnika dwie palety i zrobiłem zielnik na balkon. Mama była zachwycona! Posadziła tam kilka ulubionych ziół: bazylię, rozmaryn, miętę i kilka innych, których nazw nie znam, ale ładnie pachną i wyglądają ;)

Meble z palet

Mój sąsiad dobie zrobił takie meble z palet. Na tarasie zadaszonym ma kilka ławek i stolików. Dokupił obicia i szklane blaty do stołów. Całość robi super wrażenie. Wygodnie się siedzi.

Meble z palet

Moi znajomi mają duży ogród wokół domu i zrobili sobie mega fajne ławki/sofy z palet i do tego stół. Wygląda to mega fajnie. Pomalowali je nie na biało, ale na szaro i dodali czarne poduchy, powiem wam efekt mega. 

Meble z palet

Wiem, że to mone ostatnio ale szczerze mówiąc to nie zabardzo mi się podobają tego typu meble, są niwygodne i mało ustawne