Forum - Dodatkowe kursy - warto?

Dodatkowe kursy - warto?

Dodatkowe kursy - warto?

Witam,

w przyszłym roku planuję obronę pracy magisterskiej na kierunku informatyki, ponieważ wiem że w większości firm wymaga doświadczenia trudno mi będzie znaleźć pracę. Zastanawiałem się nad odbyciem kursów http://www.academyofbusiness.pl/pl/ czy ktoś z użytkowników  miał okazje skorzystania z tej szkoły? Jak wygląda poziom ilość wiedzy i podejście do kursantów? Bardzo dziękuję za pomoc

Dodatkowe kursy - warto?

Olej szkołę, zostań ninja... a tak serio, to wszystkie tego rodzaju szkoły są o kant dupy potłuc. Liczy się portfolio, ew.zdolności, jakie wykażesz w okresie próbnym. Nawet studia info nie mają takiego znaczenia chyba, że byłeś prymusem na wrocławskiej polibudzie. Innymi słowy, jak masz skill, to robotę również znajdziesz :)

Dodatkowe kursy - warto?

Dodatkowe kursy to chyba zawsze sie przydają

Re: Dodatkowe kursy - warto?

carroll441:
Dodatkowe kursy to chyba zawsze sie przydają

Wcale nie tak zawsze. Niestety czasami to zwykła strata czasu ale i tak warto być aktywnym. 

Dodatkowe kursy - warto?

Moim zdaniem po prostu trzeba dobrać kursy, które naprawdę Cię interesują i które Cię rozwiną. To nie jest strata czasu bo inwestujesz w siebie po prostu trzeba to robić z głową.

Dodatkowe kursy - warto?

Jeżeli coś się możesz z nich nauczyć, to warto korzystać. Natomiast nic Cię tak nie nauczy, jak praktywa w zawodzie