Forum - Gdzie kupować soczewki

Gdzie kupować soczewki

Gdzie kupować soczewki

Witam, chciałem zapytać gdzie najczęściej kupujecie soczewki. Nie wiem jak to się dzieje, ale do tej pory kupowałem takie soczewki https://www.acuvue.pl/dlaczego-warto-wyprobowac-soczewki-kontaktowe/rodzaje w kilku różnych salonach optycznych i z większości z nich soczewki nie nadawały się do noszenia, były strasznie nie wygodne. Kupuję tak naprawdę teraz w jednym salonie w którym jest bardzo drogo. W drogeriach ostatnio widziałem soczewki z tej firmy, kupował ktoś? Ryzykować czy pozostać przy tych sprawdzonych z salonu? 

Gdzie kupować soczewki

Gdzie kupować soczewki ? 
Na pewno nie w sklepie np Acuvue Moist których używam od lat allegro 50-60 zł - 30 sztuk. (w zależności kiedy zamawiam) a w salonie 90 złotych... Jeśli chodzi o firme Acuvue to polecam na prawdę, nie czuć że nosi się coś na oku.

Gdzie kupować soczewki

Osobiście wolę okulary, ale gdy muszę skorzystać z soczewek, to tylko z takich kupionych w salonie. Nie wyobrażam sobie, aby produkty medyczne kupować poza sklepami z takimi artykułami. Zazwyczaj mam kilka w domu w zapasie plus krople - https://www.aptekamini.pl/evotears-krople-do-oczu-3ml.html bo przynajmniej u mnie przy długotrwałym korzystaniu pojawiają się późniejsze problemy.

Gdzie kupować soczewki

Ja wolę okulary, nie mogę znieść tego uczucia wysuszenia spowodowanego soczewkami. Poza tym uważam, że nie wygląda to u mnie tragicznie. Poza tym te drobne problemy spowodowane noszeniem okularów jakoś mnie nie zniechęcają.