MENU

Forum - Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN

Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN

Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN

Witam! Chciałabym zainteresować Was, a szczególnie Jednoocznych z terenu województwa śląskiego, inicjatywą młodych z PZN. 17 września 2008 roku uchwałą Prezydium została powołana Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN. Działania Sekcji realizowane będą w oparciu o Statut PZN (to oczywiste) oraz regulamin Sekcji opracowany przez członków grupy inicjatywnej wybranych w demokratycznych wyborach przez uczestników Zjazdu Młodzieży 25 czerwca. Grupa została decyzją Prezydium przekształcona w Zarząd I kadencji, w którym pełnię funkcję sekretarza. Obecnie przechodzimy do pracy właściwej - tj. na rzecz szeroko pojętej rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących. Wszystkich chętnych - osoby z dysfunkcją wzroku w wieku 16-35 lat z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, także spoza PZN, zapraszamy do współpracy. Jeszcze nie dorobiliśmy się ani lokalu, ani numeru telefonu, ani adresu e-mail, proszę więc o kontakt na mój prywatny adres mailowy: mzuber0@poczta.onet.plWszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie na spotkanie 12 grudnia o 14.30, które odbędzie się w Chorzowie w siedzibie Okręgu Śląskiego PZN przy ulicy Katowickiej 77.
Serdecznie pozdrawiam!
Małgosia

Re: Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN


Małgosia:
Witam! Chciałabym zainteresować Was, a szczególnie Jednoocznych z terenu województwa śląskiego, inicjatywą młodych z PZN. 17 września 2008 roku uchwałą Prezydium została powołana Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN. Działania Sekcji realizowane będą w oparciu o Statut PZN (to oczywiste) oraz regulamin Sekcji opracowany przez członków grupy inicjatywnej wybranych w demokratycznych wyborach przez uczestników Zjazdu Młodzieży 25 czerwca. Grupa została decyzją Prezydium przekształcona w Zarząd I kadencji, w którym pełnię funkcję sekretarza. Obecnie przechodzimy do pracy właściwej - tj. na rzecz szeroko pojętej rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących. Wszystkich chętnych - osoby z dysfunkcją wzroku w wieku 16-35 lat z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, także spoza PZN, zapraszamy do współpracy. Jeszcze nie dorobiliśmy się ani lokalu, ani numeru telefonu, ani adresu e-mail, proszę więc o kontakt na mój prywatny adres mailowy: mzuber0@poczta.onet.plWszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie na spotkanie 12 grudnia o 14.30, które odbędzie się w Chorzowie w siedzibie Okręgu Śląskiego PZN przy ulicy Katowickiej 77.
Serdecznie pozdrawiam!
Małgosia

 

 CZeść. Ja jestem zainteresowana ,mieszkam kolo Częstochowy, pisalam na pocztę ale mi wrócilo nieweim dlaczego.

Sekcja Młodzieży Niewidomej i Niedowidzącej przy Okręgu Śląskim PZN

Cześć!

Dzięki za zainteresowanie.

Hmm, też nie bardzo wiem, dlaczego wróciło. Spróbuj może napisać na mzuber8@wp.pl .

Jeśli coś będzie nie tak, wyślij smsa ze swoim adresem e-mail pod numer 507 185 526. Może mnie się uda.

Zapraszam na spotkanie 12 grudnia.