MENU

Forum - Jaką masz pasję/hobby??

« poprzednie   | 1 | 2 |  

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

Witajcie:)))

 Chciałabym wiedzieć czy macie jakieś pasje?? Co robicie w czasie wolnym?? Może ktoś zbiera znaczki a może jeździ w rajdach samochodowych:)))

 

Moją pasją są przede wszystkim gady.:)) Mam w domu 6 węży, 2 kameleony i pająka (Brahypelma, z rodziny tarantuli) i ostatnio dołączyła suka mixjamnik:))

 

Część moich zwierzaków możecie zobaczyć w mojej galerii.

 

Jaką masz pasję/hobby??

Będąc małym chłopaczkiem miałem pokaźną kolekcje zwierzatek, które pewnie byłyby smacznym kąskiem dla twoich gadów.UĹ�miech

Tak poważnie to gra na gitarze, koszykówka, a ostatnio kręci mnie strzelanie z broni pneumatycznej.

Re: Jaką masz pasję/hobby??


robs84:

 

 kręci mnie strzelanie z broni pneumatycznej.

 

 A o co w tym chodzi??? Jeszcze o tym nie słyszałam. Zaciekawiło mnie:)))) Opowiadaj:))

Jaką masz pasję/hobby??

to jest broń o której głośno ostatnio w mediach w zwiazku z tym że posiadanie jej nie jest do końca uregulowane prawnie ustawa zezwala a rozporządzenie ministra nie  wiec nie wiadomo. Ustawa podobno ważniejsza więc tego się trzymajmy. A to koleżanko jest zwykła pospolita wiatrówka, tylko broń pneumatyczna tak fajniej brzmi UĹ�miech. Jak juz złapałem bakcyla, zamierzam zapisać się do jakiegoś koła łowieckiego i zrobić uprawnienia na broń palną tylko nie wiem czy bede mógł z jednym okiem. Domniemam ze strzelanie z broni palnej daje lepszą frajde.

Re: Jaką masz pasję/hobby??

Nie chcę krakać , ale wydaję mi się, że pozwolenia na broń nie dostanieszPĹ�aczÄ� Ale walcz!!! Trzeba spróbować, żeby potem żałowaćPerskie oko

A co do strzelania i broni, to oglądałeś film Moora "Zabawy z bronią"?? Jeśli nie to polecam:))

Jaką masz pasję/hobby??

Ja juz gdzies pisalam na tym forum, ale sie powtorze - nalogowo czytam ksiazki.  Zaraz bede konczyc "188 dni i nocy"  autorstwa J.L Wisniewskiego i Malgorzaty Domagalik.   Oprocz tego uwielbiam wycieczki turystyczno- krajoznawcze. Zachwycie mnie nawet najmniejszy kawalek lasu a spacerowanie nad morzem do po prostu uwielbiam.

Oprocz ksiazek lubie seriale policyjne itp.  Ogolnie bardzo mnie interesuje tematyka medycyny sadowej i kryminalistyki, kryminologii. 

Niestety w mojej rodzinie najblizszej jestem samotna ze swoimi pasjami... 

Jaką masz pasję/hobby??

Muzyka, Gra na gitarze, No i najwieksza pasja której poświecam najwięcej czasu, w miare możliwości, Sport Tricks, gimnastyka sportowa, Nie przeszkadza mi wogóle brak widzenia w jednym oku. xD Tutaj jest mój filmik, jakby ktoś chciał zobaczyć xDxDxD

http://pl.youtube.com/watch?v=Jg5oR51i--M&feature=channel_page

Jaką masz pasję/hobby??

Arku super hopsasz, brykasz:) Jak tygrysek:)) Fajna pasja!!! Jak się narodziła w Tobie???

P.S. - Kto montował???

Jaką masz pasję/hobby??

Od kolegi, który umiał tam kilka salt, spobobało mi się i zacząłem ćwiczyć. A Filmik montowałem ja, na sony vegasie xD

Jaką masz pasję/hobby??

o, rany...uwielbiam czytac. czesto, gdy mnie "najdzie"-nie moge sie oderwac.

uwielbiam muzyke. co prawda, sporo slucham, ale postanowilam, ze wiosna zaczne uczyc sie grac na gitarze:))

lubie tez plywac i chodzic na dlugie spacery. 

niestety, nic nie zbieram, ale moze to sie zmieni...strasznie kreca mnie plyty winylowe:)))

Jaką masz pasję/hobby??

Mam ich naprawde wiele- ktos kiedys nazwał mnie nawet ,,multipasjonatem''.

Otóż tak - zajmuje sie amatorsko astronomią a dokładnie meteorami i kometami.

W wolnych chwilach dla poprawienia samopoczucia , piszę wiersze.

Gdy mam dobry humor grywam na gitarze, klawiszach i organkach.

Jak widzisz , jestem nieźle zakręcony.

Pozdrawiam.

 

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

Moją największa pasją jest siatkówka , mimo , że jestem jednooczna trenuje juz 3 lata :D nikt w tym nie widzi żadnego problemu :D co mnie bardzo cieszy od samego początku :)

Niestety teraz będe musiała przerwac treningi i odsunąc siatkówke na drugi plan , ale nigdy z niej tak do końca nie zrezygnuje . Teraz chce poświęcic swój czas głównie nauce , ponieważ profil na , którym jestem biologiczno-chemiczny wymaga wiele nauki ...  Po liceum , chce też się wybrac na studia farmaceutyczne :) wiec jak widac moje plany aby je zrealizowac muszę poświęcic na to wiele lat nauki :D myślę , że mimo to będzie warto :)

Jaką masz pasję/hobby??

moja pasja? Radio..... ale nie słuchanie bez sensu i tak prawie nic nie ma co słuchać. Radio w sensie zbieranie informacji odnośnie techniki, nadawania, jednym słowem - kuchnia radia. mam wielu znajomych z za sitka. spotykamy się prywatnie, jeździmy zwiedzać obiekty nadawcze. Czasami wpadam do stacji radiowych na zwiedzanie zakamarków. - kręci mnie realizacja programu.

prowadzę stronę na w/w temat. (www.e-ter.pl) - lokalny serwis - co gra i nie gra.... ale dochodzę ostatnio do wniosku, że bez sensu jeat to wszystko, chyba tylko dla siebie to robię :)

Jaką masz pasję/hobby??

Czlowieku pasja piekna sprawa , a czemu niby to mialoby byc bez sensu?.  Ja osobiscie lubie sluchac radia nie koniecznie konkretnej stacji ale od podszewki nie wiem nic praktycznie.  co mnie zawsze cieszy to ujrzec twarze ludzi ktorych glos sie zna z radia to jest super.

Pozdrawiam i dodam ja zawsze podziwiam i szanuje ludzi z pasja, ktorzy krocza obrana droga szukaja i zglebiaja ulubiony temat i nie mozna ich zagiac w ich ulubionych dziedzinach.  Szacuneczek!

Re: Jaką masz pasję/hobby??


ronia 73:

Czlowieku pasja piekna sprawa , a czemu niby to mialoby byc bez sensu?.  Ja osobiscie lubie sluchac radia nie koniecznie konkretnej stacji ale od podszewki nie wiem nic praktycznie.  co mnie zawsze cieszy to ujrzec twarze ludzi ktorych glos sie zna z radia to jest super.

Pozdrawiam i dodam ja zawsze podziwiam i szanuje ludzi z pasja, ktorzy krocza obrana droga szukaja i zglebiaja ulubiony temat i nie mozna ich zagiac w ich ulubionych dziedzinach.  Szacuneczek!

 Zgoda, ale o samochodach, modzie, filmie pogadać możesz z każdym. Na temat modulacji, preemfazach, RDSach, DAB+  nie wiem czy tak łatwo znaleźć kumpla do dyskusji :))

 

Jaką masz pasję/hobby??

O kurcze... Woytek, poznawanie takich rzeczy w ramach pasji... "rispekt" :). Choć to nie moja pasja, to coś tam moglibyśmy porozmawiać, bo ostatnio właśnie na potrzeby projektu, w którym siedzę musiałem zaznajomić się z DABem, SDARSem, RDSem, TA, TMC, itd. Ale to tylko minimum, żeby ogarnąć technologię, widzieć jak działa od strony implementacji, bez wchodzenia w szczegóły od strony "sygnałówki".

BTW. Fajnie, że jest ktoś z Białego, niedaleko moich rodzinnych Moniek :)

A tak od siebie, żeby było na temat: moją pasją jest także jak u co poniektórych tutaj siatkówka (pogrywam sobie z kolegami z Szczecińskiej Lidzie Amatorskiej), oraz gra na gitarze. No i oczywiście programowanie jak na zawodowego programistę przystało - ale to takie "hobby" dające chleb, więc chyba się nie liczy ;).

Pozdrawiam

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

uwielbiam czytanie, książka to mój najlepszy przyjacielĹ�miech

a przy tym nie tylko czytam ale też piszę własne opowiadania (a przynajmniej się staram) na razie tak do szuflady, ale moze kiedys kto wie...

Jaką masz pasję/hobby??

Witka moje zainteresowania to militaria a hobby to ASG.

Nie jest to tanie ale mimo wszystko warte tych pieniedzy i polecam wszystkim...

Jak by ktos byl ciekaw co to jest i na czym polego to ponizej zamieszczam link do wiki z objasnieniem...

                       http://pl.wikipedia.org/wiki/ASG

Jaką masz pasję/hobby??

Witam wszystkich,co do moich zamiłowań i hobby,parę lat wcześniej teraz już trochę mniej moją wielka pasją była herpetologia czyli nauka o gadach i płazach,w sumie to miałem wybrac taki kierunek studiów,ale potoczyło się inaczej,hodowałem połoza amurskiego przez parę lat,do teraz mam korbę jesli chodzi o węże szczgólnie intrygują mnie gatunki jadowite,od zawsze lubie ciężką muzykę,Metallica,Slipknot,Godsmack,Trivium,Throwdown,nie stronie też od drum'n'base,uwielbiam jazdę samochodem,spacery,paintball,konsole i gry,i oczywiscie jak każdy facet "kocham" kobiety.Pyzunia masz hodowle do pozazdroszczenia,piękny pyton zielony,Pozdrówka           

Jaką masz pasję/hobby??

Moja pasja to OFF ROAD. Jeździmy z kolegami ( ja z małym synem) od paru ładnych lat terenówkami. Organizujemy pikniki i wypady w dzikie nieprzejezdne tereny. Zapraszam wszystkich na naszą stronę www.3p-4x4.pl.

Re: Jaką masz pasję/hobby??


ronia 73:

Ja juz gdzies pisalam na tym forum, ale sie powtorze - nalogowo czytam ksiazki.  Zaraz bede konczyc "188 dni i nocy"  autorstwa J.L Wisniewskiego i Malgorzaty Domagalik.   Oprocz tego uwielbiam wycieczki turystyczno- krajoznawcze. Zachwycie mnie nawet najmniejszy kawalek lasu a spacerowanie nad morzem do po prostu uwielbiam.

Oprocz ksiazek lubie seriale policyjne itp.  Ogolnie bardzo mnie interesuje tematyka medycyny sadowej i kryminalistyki, kryminologii. 

Niestety w mojej rodzinie najblizszej jestem samotna ze swoimi pasjami... 

 

 Jak to przeczytałam to Twoja pasja pasuje do mojego kierunku studiów :) A dokładniej: Administracja ze specjalnością Systemów Bezpieczeństwa Publicznego. Tajemniczo brzmi, ale wykaz przedmiotów na pewno bardziej wyjaśni co to za kierunek. Pominę tutaj przedmioty typowo prawnicze, typu prawo karne, prawo policyjne, prawo wykroczeń oraz przedmioty mniej ciekawe, itp., itd. Tak więc: psychologia (sądowa- omawiamy profile psychologiczne morderców seryjnych i różnych psychopatów); rozwiązywanie sytuacji kryzysowych; systemy organów ochrony prawnej; kryminologia i wiktymologia (to drugie to tzw. potocznie "ofiarologia"); zwalczanie terroryzmu- srodki prawne, taktyczne i techniczne; kryminalistyka; ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo techniczne; ratownictwo medyczne; organizacja, taktyka oraz techniczne środki ochrony mienia.

 

No właśnie- bardzo lubię mój kierunek studiów. Niestety obecnie jestem na urlopie zdrowotnym.

Moim hobby są: fotografia (dać mi aparat do ręki, szczególnie dobrą cyfrówkę a cieszę się jak małe dziecko). Sama po szpitalach byłam nie raz ciągana, aż w końcu nabawiłam się jednego poważnego wirusa, zwanego ratownictwem medycznym- a teraz nie mogę się go pozbyć. Lieraturę związaną z ratownictwem medycznym chłonę jak ciepłe bułeczki z masełkiem. Uwielbiam podróżowanie, mimo, że finanse zbytnio mi nie pozwalają, ale staram się korzystać z każdej okazji. Lubię gotować, lecz nie zwykłe nudne obiadki typu schabowy z ziemniakami i mizerią. Lubię eksperymentować w kuchni, przyrządzać dania kuchni indyjskiej jak i innych orientalnych, wymyślać swoje własne przepisy, eksperymentować z przyprawami itd. Ogólnie rzecz biorąc jestem osobą, która nie potrafi siedzieć w miejscu na czterech literach i nic nie robić, bo czuję się chora jak nie mam zajęcia... Szczególnie teraz jak nie mam pracy, mam urlop zdrowotny na uniwerku... Zapisałam się na kurs prawa jazdy, ale to za mało by zająć sobie czas na cały dzień...

Jaką masz pasję/hobby??

Śliczne zdjęcia w galerii i śliczna dziewczyna. Możesz zdradzić Karolino gdzie żeglowałaś, bo mój mąż chce bardzo na Zalew w te wakcje ale ja mam trochę obawy:) Jak do tej pory głównie Jeziorak. Mam najbliżej  bo tylko przez kanał. Ponieważ jesteś z Olsztyna to napewno się orientujesz.

Pozdrawiam

 

Jaką masz pasję/hobby??

Jestem totalnym laikiem. Żeglowałam jedynie na Zalewie Zegrzyńskim i po Mazurskich jeziorach. Wypłynęłam z Giżycka i dotarłam pod Mikołajki skąd moja przygoda się skończyła. Ale zdążyłam polubić żeglowanie:)

Polecam wystartować z Giżycka i popłynąć w stronę Mikołajek albo do Sztynortu.

Nie ma się czego obawiać:)

 

Jaką masz pasję/hobby??

Wielkie jeziora może kiedyś, trzeba by łodź przystosować do szybkiego składania masztu. Narazie Zalew Wiślany pokonując oczywiscie pochylnie po drodze. Zobaczymy jak będzie, do lata już coraz blizej i to cieszy:) 

 

Jaką masz pasję/hobby??

Moja pasja sa glownie sporty wodne :) lekarz stwierdzil ze nie moge uprawiac wiekszosci sportow i ze bieganie i plywanie bylyby dla mnie najlepsze. Naprawde to pokochalem, zaczelo sie od plywania, a potem juz poszlo we wszystkie strony, zeglowanie, motorowki, skutery, windsurfing, skimboard itd itp niestety nie moge nurkowac ze wzgledu na cisnienie czego bardzo zaluje gdyz mam wielu znajomych nurkow i podobno jest to niesamowite przezycie. Dodam jeszcze ze jestem ratownikiem WOPR-u do czego namowil mnie moj trener plywania i jest to tez naprawde swietna sprawa

Jaką masz pasję/hobby??

uwielbiam robić fotki :) z braku innych obiektów najczęściej robię mojemu kochanemy psu :)

Jaką masz pasję/hobby??

Ja 8 lat trenowałam pływanie i też chciałam iść na kurs na ratownika, ale jakoś tak skończyło się na planach :) I też kocham wodę!

Jaką masz pasję/hobby??

ja kocham grac w pilke ;) tylko szkoda ,ze zawodowo nie moge ;(

Jaką masz pasję/hobby??

Ja robię drzewka szczęścia z drucika i koralików, kwiaty z papieru, ozdoby z filcu. Ogólnie różne takie stręalerioiki :) Miałam nawet swoją galerię nawet

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

Re: Jaką masz pasję/hobby??

    Witam.

    Jeśli o mnie chodzi, to interesuję sie po torchu wieloma rzeczami. Mówią, że życie jest za krótkie by 2 razy przeżywać ten sam dzień. Choć ostatnio zmęczyło mnie takie podchodzenie do życia i zapragnąłem określić, ocenić i poukładać swoje życie.

    Odkąd pamiętam w moim życiu obecnych było kilka rzeczy:

- religia: Katolicka z racji wyznania, bliskości kulturowej i światopoglądowej, ale i każde inne wyznanie jest interesujące;

- muzyka: Gaba Kulka, Florence and The Machine, Lykke Li, Ladyhawke, Myzlivitz, Hey, Hatifnats, The Cuts, Depeche Mode, Republika, Maanam, Micromusic, Ayo, Kapela ze wsi Warszawa, Arctic Monkeys, i wielu wielu innych...

- literatura: Ogromny sentyment do twórców regionu Ziemi Dobrzyńskiej; poza tym: Dostojewki, Puszkin Bułchakow, Wierofiejew (niemal wszystko co rosyjskie), Łysiak, Miao Sing, Schulz, Kuczok i wieeeelu wieeeelu innych (zwłaszcza ostatnio chłonęniemal wszystko co mi wpadnie w ręce; 1.-4. książek tygodniowo odkąd odkryłem bibliotekędla niepełnosprawnych w toruniu);

 - recytacja, emisja głosu, śpiew i wszystk oco sięz tym łączy;

 - dziennikarstwo, polityka (LO profil dziennikarsko-europejski, przez semestr zimowy studiowałem dziennikarstwo i politologię);

 - kino nieme (za sprawą krajanki Poli Negrii);

- filozofia (przez ostatnie 2 semestry);

    Ostatnio do tego doszły jeszcze: geriatria, alchemia, metody udzielania 1. pomocy medycznej, seksuologia i logopedia. Z tą ostatnią bardzo chciałbym związać swoją przyszłość na dłużej.

    Do tego raz na jakiś czas piszę opowiadania czy (jużcoraz żadziej wiersze). Lubie za to czytaćprace młodych, początkujących dopiero pisarzy. Niewiedziećczemu wielu znajomuch ceni sobie mojąopinięna temat ich prac.

 

 

     Arku gratuluję wytrwałości, to co pokazałeśna filmie jest świetne.

    eelizo gratuluje. trudno jest pisać i niewielu ludzi to potrafi.

 

    Pozdrawiam serdecznie. :) 

Jaką masz pasję/hobby??

Głośna muzyka, kilka kartek kartonu. (Jedno oko pozwala świetnie widzieć płaskie przedmioty). Maluję po całych dniach.Super

Jaką masz pasję/hobby??

Piszę wierszę, uwielbiam tańczyć( podobno nie powinnam się przemęczać, więc muszę prowdzić walkę z samym sobą).

Badam formy ludzkich zachowań, a właściwie oddziaływania na pewne bodźce i czynniki zewnętrzne.

Muzyka, szczególnie te utwory, które zawieraja ajkieś delikatnie wysublimowane metafory. 

Amatorsko aktorstwo.(Podobno doskonale kreuję czarne charaktery) 

Natura i obcowanie z nią.

Uczę się grać na gitarze.

 Uwielbiam śpiewać.

 

Jaką masz pasję/hobby??

Piłka nożna przede wszystkim, motocross, gram na instrumencie, uwielbiam ksiazki(fantasy) i wiele wiele innych

Jaką masz pasję/hobby??

Moją pasją jest muzyka: pisanie, nagrywanie :) teraz niestety tylko słuchanie :) poza tym jestem wolontariuszką, co również jest moją pasją :) szczególnie pomaganie dzieciakom z trudną sytuacją rodzinną :) 

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

Moja główna pasja to PODRÓŻE - na własną rękę, do krajów dalekich i bliskich

oprócz tego - JOGA

ZWIERZAKI - pracuję społecznie w TOZ

góry, kino, literatura, buddyzm

Jaką masz pasję/hobby??

Czesc:) Jako nowy uzytkownik chciałbym się przywitać ze wszystkimi:) 

Moje hobby to fotografia głownie porterty ;)

Poza tym lubie posłuchac dobrej muzyki oby nie dosco-polo;)

Jaką masz pasję/hobby??

@Łukasz : a co jak sie upijesz to disco polo Ci sie nie podoba?;p

Jaką masz pasję/hobby??

jak się popiję to wiele rzeczy zmienia znaczenie

 

Jaką masz pasję/hobby??

Disco polo się nie słucha, ale można tańczyć do tego rodzaju muzyki.

Jaką masz pasję/hobby??

Tak jak pisał PawelL1988 , jedynie jak sie dobrze popije;)

Jaką masz pasję/hobby??

Arek musze ci powiedziec ze zajebiscie wymiatasz,szacun:)

Jaką masz pasję/hobby??

od niedawna moją pasją jest alkohol kocham go pić w dużych ilościach.

Jaką masz pasję/hobby??

Witam jestem to nowy, więc chce się przywitać moją pasją jest wspinaczka, kiedy mam wolną chwile i środki pozwolą wybieram się na ściankę lub ma wysokie drzewo staram się też pojechać w góry, ale nie zawsze się to udaje poza tym lubię też aktywny wypoczynek, od kiedy pamiętam nie umiem usiedzieć na miejscu

Jaką masz pasję/hobby??

Gitara oraz silownia.

Jaką masz pasję/hobby??

 http://w3.wrzuta.pl/audio/aedGxmrh1e4/dragon_amp_szymszon_-_dwa_style

 http://w909.wrzuta.pl/audio/0HtZwoK4Ngs/dragon_feat._szymszon_-_zyjemy_w_tym_miejscu

 

http://w955.wrzuta.pl/audio/2OploLSoMoY/dragon_feat._szymszon_amp_bohen-takie_jest_to_zycie

 

 to jedna z moich pasji ;)

« poprzednie   | 1 | 2 |