MENU

Forum - Filmy 3D

Filmy 3D

Filmy 3D

jak to jest z tymi filmami?

czy będą widoczne efekty 3d czy omijać  szerokim łukiem?

Filmy 3D

hmm nie wiem na 100% procent ale ja nie widzę tych efektów a może na słabym filmie byłem :) Ale wydaje mi się, że dla jednoocznych nie będą one widoczne

Filmy 3D

witam:) ja raz dałam się skusić na coś takiego. Niestety w moim przypadku żadnych efektów specjalnych nie było w przeciwieństwie do moich znajomych "dwuocznych". Oglądałam to jak zwykły film, a bilet jako że 3D droższy więc to był mój pierwszy i ostatni raz...:)

Filmy 3D

Ja też byłam raz na 3D i kompletnie nie wiedziałam żadnych efektów..tak jakbym oglądała zwykły film. To był pierwszy i ostatni raz...

Filmy 3D

Może w następnym życiu sobie obejrzymy

Filmy 3D

wszystko jest możliwe

hmmm wierzysz w reinkarnację?? ;)

 

Filmy 3D

No tak,

jestem święcie przekonany że o mnie nakręcono wszystkie 3 części Piratów z Karaibów, a te wszystkie mity o Herkulesie,  jakbym czytał swoje starodawne CV

Filmy 3D

Ja miałam to szczęście, że naoglądałam się już filmów 3D i teraz wiem, że było warto:-), choć po ostatnim zimowym rollercoasterze wyszłam zielona z seansu:-) i obiecałam sobie, że już nie pójdę. Teraz żałuję, że już nie mogę:-(

Filmy 3D

lewe szkło jest czerwone prawe zielone- trzeba widzieć obydwoma oczami żeby nalozyły się te przesunięcia w lewo i w prawo.

raz bylam na 3d-z synem. musialam zalozyc okulary zeby oczy mnie nie rozbolaly, w okularach3d jednym okiem widze normalny obraz a bez porozmazywany- szczegolnie te elementy które dwuoczni maja zobaczyc jako te blizej.

Filmy 3D

niestety, żeby widzieć efekt 3d trzeba widzieć stereoskopowo, czyli mieć dwoje oczu, niestety jednooczni tego nie zobaczą

Filmy 3D

jak nie masz widzenia przestrzennego stereoskopowego za c***a nie zobaczysz filmu 3D.możesz mieć 10 par okularów a i tak będziesz miał obraz tak jak w zwykłej telewizjii czyli 2D.

Filmy 3D

Adibombel, czy mozesz edytowac swoje posty i usunac przeklenstwa? Z gory dziekuje.

 

Re: Filmy 3D


Kornelia:

Adibombel, czy mozesz edytowac swoje posty i usunac przeklenstwa? Z gory dziekuje.

 

włączyłem filtr na łacinę, przypominamy: tu preferujemy język polski :)

a żeby nie było zbyt dużego off-topic'a to dopiszę coś w temacie:
Moda na filmy i tv 3D chyba nieco przygasa, zresztą co to za przyjemność siedzieć w kinie lub przed tv w okularach, które przyciemniają obraz. A jak ktoś chce prawdziwe 3D to polecam wybrać się do teatru ;)

 

Filmy 3D

nawet nie zawracam sobie głowy z tym 3,4,5d