MENU

Forum - LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Wiem, że mogę sprawdzić sobie na mapie, ale może ktoś mi poradzi, kto jechał PKP do Lublina - czy z dworca PKP jest daleko na Chmielną? Tak wyszło, że pojadę sama pociągiem, a będę tam o 9 rano po 7 godzinach jazdy, więc wolałabym już za wiele nie szukać.

Może jest ktoś z Lublina, albo ktoś zna okolice. Ostatnim razem byłam autem z nawigacją, więc trafiliśmy bez problemu.

Pozdrawiam

 

No to się sama dowiedziałam, otóż z dworca PKP trzeba wsiąść w autobus 13 i wysiąść na przystanku ul. 3 maja. 

Dziękuję miłemu Panu z informacji szpitala:)

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Ja osobiscie to bym wolala wsiasc w taxi i dojechac pod sam szpital :-)

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Wiesz, z taksówek korzystam, kiedy naprawdę muszę, czyli pewnie skorzystam po operacji itd. Póki mam dwie nogi, ręce i umysł sprawny - komunikacja mnie nie przeraża. Poza tym mam naturę podróżnika, więc lubię przy okazji co nieco poznać i zobaczyć.

Chociaż przyznam szczerze, że Lublin nie robi na mnie tak przygnębiającego wrażenia, jak Katowice. Tam czułam się okropnie.

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Nie z lenistwa lecz dla bezpieczenstwa

Mialam niemila przygode jak bylam w Warszawie i to chyba dlatego,poprostu sie boje :-( 

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Kornelia napisz czy bedziesz miala wszczepiony implant pozdrawiam

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

tzn chodzi mi o recezje po wizycie u dr Haszcza:)

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Trzymajcie kciuki, dziś o 2:25 w nocy jadę.

Zdam relację potem.

 

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Zdrowiej Kornelio i wracaj:)do nas .Pozdrawiam cieplutko i niech Ci przychylne będą moje rodzinne strony a zwłaszcza Lublin,będzie ok będę myślami z TobąUśmiech

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Niemiła niespodzianka. W pociągach rodzaju TLK nie ma już miejscówek - szkoda... mam nadzieję, że nie spędzę 7 godzin na stojąco .

Re: LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?


stania133:
Zdrowiej Kornelio i wracaj:)do nas .Pozdrawiam cieplutko i niech Ci przychylne będą moje rodzinne strony a zwłaszcza Lublin,będzie ok będę myślami z TobąUśmiech

 

Staniu, Lublin i cała okolica (czyli Twoje rodzinne strony), to bardzo piękne miejsca. Samo miasto mnie zauroczyło do tego stopnia, że myślę o przeprowadzce właśnie tam. Cała Lubelszczyzna ma moim zdaniem niesamowity potencjał.

Pozdrawiam wszystkich :)

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Zawsze myśłę,, co ja tu robię ":)ale męża nie zostawię  on pokochał też okolice i kapitalnych ludzi lubelszczyzny ,ale tu się urodził i jest tradycyjny chce zostać na żadne przeprowadzki się nie pisze!Hehe ale jeżdzimy często .bo mam tam dwie siostrzyczki i całą moją rodzinę.Mogę przebywać tam miesiącami .bo mąż wie jak ja tęsknię ale na stałe jednak tutaj mieszkam wśród lasów i jezior u boku swojego chłopaka:)Jak miło,że dostrzegłeś piękno krajobrazu i zdrowy klimat,marzenia się spełniają czego z całego serca Ci życzę by się ziściły Twoje plany.Pozdrawiam

LUBLIN - jak dotrzeć z PKP do szpitala?

Za ok miesiąc dowiem się,  kiedy będzie zabieg, wstępnie zostałam zakwalifikowana, Hurrra :) Znów czekanie na implanty.

Stan mojego oczodołu nie jest najgorszy, szczęściem w nieszczęsciu, że miałam implant Guthoffa, który łatwiej założyć i łatwiej usunąć, przez co powoduje mniej zniszczeń.

 

Dzięki za kciuki, przydały się.

 

Od razu dokonam korekcji dojazdu z PKP do szpitala.

Otóż owszem, wsiadamy w autobus nr 13  ( jak się wychodzi z dworca, to autobusy są po lewej stronie), i wysiadamy niedaleko pomnika J. Piłsudskiego, przystanek nazywa się Plac Litewski. Stamtąd idziemy prosto do najbliższego skrzyżowania i pierwsza w prawo jest ul. 3 maja - idziemy nią cały czas prosto - dojdziemy do Chmielnej i szpitala.