MENU

Forum - CZEŚĆ WSZYSTKIM:)

CZEŚĆ WSZYSTKIM:)

CZEŚĆ WSZYSTKIM:)

Jak miałem 2 lata siostra mi strzeliła szelką z agrawka chyba w lewe oko. Teraz widzę na bydwa oka lecz na lewe bardzo słabo -11d a i tak widzę tylko te najwiekszą literę na tablicy. Tak oko wygląda normalnie tylko mam małą plamke na nim jakby blizna czy coś.    

i ma pytanie: CZY MÓGŁ BYM ZROBIĆ JAKĄŚ OPERACJĘ ŻEBYM LEPIEJ WIDZIAŁ NA TE CHORE OKO?     Bo słyszałem o przeszczepie kawałka oka od zdrowego  do chorego czy coś tkiego.  ODPISUJCIE PLIS:) 

Re: CZEŚĆ WSZYSTKIM:)


dk1990:

Jak miałem 2 lata siostra mi strzeliła szelką z agrawka chyba w lewe oko. Teraz widzę na bydwa oka lecz na lewe bardzo słabo -11d a i tak widzę tylko te najwiekszą literę na tablicy. Tak oko wygląda normalnie tylko mam małą plamke na nim jakby blizna czy coś.    

i ma pytanie: CZY MÓGŁ BYM ZROBIĆ JAKĄŚ OPERACJĘ ŻEBYM LEPIEJ WIDZIAŁ NA TE CHORE OKO?     Bo słyszałem o przeszczepie kawałka oka od zdrowego  do chorego czy coś tkiego.  ODPISUJCIE PLIS:) 

 

Proponuję iść do lekarza.

 

Re: CZEŚĆ WSZYSTKIM:)


dk1990:

Jak miałem 2 lata siostra mi strzeliła szelką z agrawka chyba w lewe oko. Teraz widzę na bydwa oka lecz na lewe bardzo słabo -11d a i tak widzę tylko te najwiekszą literę na tablicy. Tak oko wygląda normalnie tylko mam małą plamke na nim jakby blizna czy coś.    

i ma pytanie: CZY MÓGŁ BYM ZROBIĆ JAKĄŚ OPERACJĘ ŻEBYM LEPIEJ WIDZIAŁ NA TE CHORE OKO?     Bo słyszałem o przeszczepie kawałka oka od zdrowego  do chorego czy coś tkiego.  ODPISUJCIE PLIS:) 

To  czym piszesz tj o tym kawalku oka ktory sie przeszczepia to podejrzewam, ze masz na mysli przeszczep rogowki.   Jest temat gdzies "przeszczep rogowki" z namiarem na najlepszego  goscia od rogowki.  Proponuje jednak podobnie jak Kornelia wizyte u okulisty i badanie na okulistycznym sprzecie.  Potem ewentualnie mozna sie podzielic wrazeniami na forum.  Tak sobie mysle!

 

CZEŚĆ WSZYSTKIM:)

Jeżeli nie jesteś jednooczny to może masz szanse na laserową korekcje wady wzroku jednak musisz skonsultować się z lekarzem:)

CZEŚĆ WSZYSTKIM:)

Ja bywam u okulisty. noszę soczewki na lewym właśnie -11d, a na prawym -1d. i teraz właśnie myślę że jak pójdę na wizytę to zapytam się okulistki czy coś da się zrobić abym lepiej widział:) Dzieki za odpowiedzi:)