MENU

Forum - 10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [


***** Światełko pamięci ***** 


+___*___o+*°*°* +o ___+___o+ *°*°*°*°*+o _+____*+°*+°*+°*+°*+o __*_o*°+*+______+*°+*+ ____+*°*._____)____+*°*+ _+__o*+°.____ (( _____°* _____°*+,____ )")____*+°* __*___*+°.___/'",(___*+*° ___+___+°*+(,""",)_+*°* _*___*__”*+*°**°*+*”__*°*+* _____+_______|||_____°*+_)-+* _________$()$$$$$$$_°*+_ ((-* _________$$()$$$$$$°*+__/',(* _________$$$()$$$$$*+__(,"",)* ___SSS___$$$$$$$$$_°*+_ ||--+* _SS___SS_$$$$$$$$$_____$$__ SS_____SS$$$$$$$$$____$$$$ SS______()()())$$$$$$___$$$$$$ ”SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS” __”SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS” *”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”* 
W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali... 
Módlmy się za dusze zmarłych i łączmy w bólu...za ludzi którzy zginęli,módlmy się za naszą uczciwą Polską inteligencje,to Wielki ból dla całego Narodu Polskiego.  

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

[*]

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OFIAROM KATASTROFY SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO
______+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU[**]

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

Jest mi bardzo smutno i przykro.

Szczególnie zabraknie mi Pani Izabeli Jarugi Nowackiej i p. Bochenek. Dwie wspaniałe kobiety.

Pokój waszym duszom [']

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

 

ŻADNE SŁOWA NIE WYRAŻĄ BÓLU I SMUTKU, TO NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA.

ŻAL, PO PROSTU ŻAL I SZOK

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

Ja przez caly czas rozmyslam o tym, co musieli przezywac Ci wszyscy ludzie w ostatnich chwilach lotu.  Zastanawiam sie czy mieli czas jeszcze sie uscisnac moze zadzwonic ...   mysle, ze najtrudniej jest zawsze tym, ktorzy pozostali. 

 R.I.P.

10 kwietnia godz 9,56 2010 Rok [

Ktoś wcześniej, zaledwie kilka dni temu, pytał na forum w innym wątku, o to "co Wam ostatnio sprawiło przykrość ?".

Mi było przykro w sobotę, niedzielę, dzisiaj ...,  ponieważ to co Nas Polaków spotkało jest niesamowitą trageią.

Niech Wszyscy pasażerowie sobotniego lotu spoczywają w pokoju

[*]