MENU

Forum - keratopatia pęcherzowa

keratopatia pęcherzowa

keratopatia pęcherzowa

Witajcie

Czy ktoś z Was miał doczynienia z taką chorobą, jak wyglądał przebieg i czym to leczyliscie, no i oczywiscie jak długo sie leczy to dziadostwo.

Mój synuś właśnie spędza tak wakacje zamiast latać z piłką to biedny siedzi w domu.

 Poszukuje także dobrego okulisty dziecięcego, lekarz w Zielonej Górze powiedział, że i tak czeka go proteza.:(

pozdrawiam

 

 

 

keratopatia pęcherzowa

Ta keratopatia pecherzowa to chyba  nic innego jak zmetnienie rogowki.  Magdo czy syn to ma na jednym oku czy obydwa chore?   Bylas u Prof Wylegaly   Szpitalu Kolejowym w Katowicach?

keratopatia pęcherzowa

Witaj

Ma to na jednym oczku, oko było operowane i niestety sie zbuntowało narastała błona której nie można było opanować i w związku z tym doszło do zmętnienia rogówki, to tak w skrócie. Przez rok był spokój, a jakieś 2 tyg temu zaczeło sie, swędzenie łzawienie i drapanie. Nasz Żarski lekarz twierdził że to alergia, trafiliśmy na następnego i okazało sie że to pęcherzyki. Jak na razie to opanowała Pani z Zielonej Góry, założyła soczewke i kropelki, teraz jest ok zobaczymy jak dalej. Leczymy sie w Greiswaldzie jednak myślę o tym aby udać sie dop prof. Wylęgały co by posłychać następnej opini.

Marzenie moje to znaleźć lekarza i nie mieć obaw co do postępowania.

 Dziękuje Roniu za zainteresowanie

keratopatia pęcherzowa

Jesteście w rekach prof Stefana Clemensa?   Slyszalam o nim pod katem retinopatii wczesniaczej .  Zdowia zycze i swietej cierpliwosci !

keratopatia pęcherzowa

Tak właśnie leczymy sie u tego profesora.

Jak na razie jest stabilnie soczewka i kropelki pomogły. 

pozdrawiam