MENU

Forum - Witam was jednooczni .-)

Witam was jednooczni .-)

Witam was jednooczni .-)

Hej wam!!!Bardzo,bardzo sie ucieszylem gdy znalazlem waszą stronke.Juz kiedys probowalem przez neta szukac kontaktu z osobami podobnymi do mnie(jestem jednooczny) ale bez rezultatu.Gratuluje pomyslu zalozenia takiej strony .-)Nie spodziewalem sie ze jest nas tak wielu,a ja glupi myslalem ze tylko mnie spotkalo to nieszczescie .-) Ale teraz juz wiem ze nie jestem sam.To tyle na poczatek.jesli ktos bylby zainteresowany rozmowa ze mna to smialo pisać,napewno odpisze

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH GORACO Perskie oko

 


 

Witam.

Ja też tą stronkę znalazłam niedawno i bardzo się cieszę,że ona jest.Jak sobie człowiek poczyta,popisze z ludzmi mającymi podobne rozterki,to jest bogatszy o wiedzę,no i jest mu(mi tak)lżej na duszy.Pozdrawiam wszystkich na forum.

 

 

Witam was jednooczni .-)

Witam serdecznie,  zapraszamy do dyskusji koniecznie bo nam, starym forumowiczom brakuje już tematów:)  , niech powieje świeżością , zapraszamy:)

 

Witam was jednooczni .-)

a ja Wam muszę powiedzieć, że daliście mi tyle wsparcia  siły, że nawet nie wiecie i za to bardzo dziękuję!!!!!!!!!!

Witam was jednooczni .-)

Witam serdecznie samych swoich. Zasiadlam do kompa dzis poszukac namiarow  na protetyka a znalazlam takie cudenko!!! Gratuluje pomyslu! Przegladnelam wyrywkowo liste zagadnien i jestem pod wrazeniem. Ja jestem wlascicielka epiprotezy  oka lewego od 9 lat. Wasze wypowiedzi  moi drodzy rozwialy wszelkie moje wwatpliosci.  Czasem idac po raz kolejny do okulisty z kolejnym zaostrzeniem zapalenia spojowek czuje sie jak hipohondryk, ktory zmysla bajki , aby wzbudzic zainteresowanie swoja osoba.  Powtorze to co wszyscy, ze dobrze jest byc wsrod ludzi z tym samym problemem.Pisalabym i pisala w takiej jestem euforii!!! Kiedys jeszcze sie odezwe na wolnym czasie!

Witam was jednooczni .-)

Hej,normalny:) mnie też na początku wydawało się że tylko ja mam taki problem ale gdy znalazłam tę sronę zmieniłam podejście do sprawy...;) ciesze że mogę rozmawiać z ludźmi którzy wiedzą co znaczy mieć jedno oko...pozdrawiam Perskie oko Pocałunek