MENU

Forum - Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

Witam serdecznie. Może na tym fprum ktoś mi pomoże np znależć dobrego okulistę. Od pól roku lekarze nie moga mnie zdjagnozowac. Zaczne od poczatku. Jestem (bylam) stylistka rzes, pracuje w pzycji siedzadej lekko pochylajac sie do przodu co wiadomo obciaza kregoslup. Mialam kontakt z mocnym klejem do aplikacji rzes, co moze tez ma znaczenie.Mialam klientke i wpewnym momencie zaczelo mi wszysko wirowac przed oczami, praktycznie nic nie widzialam. Polozylam sie myslac, ze nadwyrezylam wzrok i zaraz minie. Niestety nie przeszlo i zaczelam wymiotowac. Maz zaniósl mnie do auta w którym stracilam przytomnosc. W szpitalu zrobili mi tomografie glowy, wyszlo ok, badania tez w porzadku poza niskim potasem. Zostalam w szpitalu i mialam jeszcze tobionego doplera tetnic zylnych, cisnienie przez dobe, pobierany plyn rdzeniowy i rezonans odcinka szyjnego. Wszystko dobrze, poza przepuklina w kregach szyjnych. Wypisali mnie bo stwerdzili, ze mam depresje. Od tamtej pory nie moge pracowac, bo caly czas mi wszystko lata przed oczami, nawet jak jest noc to ciemnosc faluje, bardzo boli mnie glowa i mam uczucie przepelnienia, jakby mózg mial mi wyplynac. Okulistka stwierdzila, ze z oczami ok, laryngolog podejrzewal ze od oparów kleju dostalamobrzeku w nosie i uszkodzil sie blednik, neurolog dal leki na dotlenienie mózgu.Na wlasny koszt porobilam sobie badania: mr glowy, mr angio glowy, tk angio tetnis szyjnych, vng na blednika, ltt na borelioze, poziom hormonów tarczycy, pole widzenia. Wszystko wychodzi dobrze. Chodzilam na masaze i akupunkture. Ostania byla wizyta u prof. chirurga naczyniowego  który zalecil mi znalezc dobrego okuliste. Moze to byc uszkodzenie nerwów wzrokowych. Bylam u trzech okulistów i kazdy odsylal mnie do neurologa i odwrotnie. Czytalam na internecie, o róznych badaniach okulistycznych specjalistycznych, zaden okulista jednak na takie mnie nie skierowal.Nie mam juz sily, wzrok mi się pogarsza, nie moge normalnie funkcjonowac, ani pracowac, ani jezdzic autem. Bardzo prosze o pomoc.

Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

Cześć,

Współczuję choroby :/ Z tego co widzę jesteś z województwa łódzkiego, może wypróbowałabyś moją okulistkę? Dr. med. Anna Groblewska - z tego co słyszałem, obsługiwała mój przypadek siatkówczaka, chodzę do niej od lat i zawsze jestem pod wrażeniem jej wiedzy. Wiem, że przyjmuje na Lutomierskiej 26, gdzie ma swój gabinet przyłączony do salonu optyki dziecięcej.Koszt konsultacji 90zł. Daj znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

Bardzo dziwnie to wygląda , strasznie Ci współczuje , napisz jak się czujesz , będę w piątek u mojego lekarza , porozmawiam z nim o taki przypadku jak Twój , może coś doradzi .

 Miałaś robione badanie nerwu wzrokowego ?

 

Pozdrawiam

Piotr  

Niezdiagnozowana. Pmóżcie proszę.

może masz jakiś zator czy tzw. zakrzepica tętnicza/ żylna. a to co opisujesz to objawy właśnie zatoru/zakrzepicy.