MENU

Forum - Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

Troche otuchy dla osob po Witrektomii(odwarstwienie siatkowki z przedarciem). Jestem 2,5 miesiaca po operacji gdzie został podany mi gaz (C3F8) wszystko przebieglo bez zadnych problemow gaz sie wchłanał wracam do pracy. Nie sluchajcie zwyklych "rezydentow" czy tego typu lekarzy powiedziano mi ze po operacji nie zmieni sie za wieleco do widzenia. Przed operacja mialem widzenie 0,3 na lewe oko na prawe 1,0 , w tym momencie mam na lewe 0,9 na prawe 1,0.Dzis po wizycie u prof. Kałuznego(Bydgoszcz) i dr, Gibas w Toruniu dowiedzialem sie ze po lekkim zabiegu korekcyjnym bede widzial jednykowo czyli na oboje oczu 1.0 Takze wszyscy z takimi przypadlosciami glowa do gory! :) Za tydzien wracam do pracy:)!

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

To fajnie oby tak dalej czy lekarz powiedzial ci ze możesz robić to co robiles do tej pory chodzi mi szczególnie o wysiłek fizyczny czy z tym już koniec

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

To fajnie oby tak dalej czy lekarz powiedzial ci ze możesz robić to co robiles do tej pory chodzi mi szczególnie o wysiłek fizyczny czy z tym już koniec

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

mam pytanko czy po witrektomii oko jest bardzo czerwone?

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

Tak jest czerwone w miejscu gdzie sa szwy i lekki dyskomfort pod powiela w moim przypadku po ostatniej witrektomi po miesiącu nic praktycznie nie ma

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

Yorka - Ja mialem gaz , niewiem jak jest w przypadku oleju. Daj znac jak co podesle zdj.

Slowa otuchy dla TYCH po Witrektomi!:)

ok.dzięki za odpowiedz,ja mam 14 lutego.pozdrowionkaUśmiech