MENU

Forum - POMÓZCIE !!!

POMÓZCIE !!!

POMÓZCIE !!!

CHCIAŁABYM PROSIC WSZYSTKICH KTÓRZY TO PRZECZYTAJA I PROSIC O POMOC.MIANOWICE MOJEJ KOLEŻANKI SYN MA GUZA ALBO INACZEJ ZŁOSLIWEGO NOWOTWORA OKA MA DOPIERO 2 LATKA.MAŁY MIAŁ JUZ WSZYWANA PŁYTKE RADIOAKTYWNA MIAŁ TEZ CHEMIE ALE NIESTETY GUZ SIE  troszeczke POMNIEJSZA,ale odkleja mu sie siatkówka .LEKARZE CHCA USUNĄĆ, TE OCZKO ALE JEST PODOBNO MOZLIWOSC ABY URATOWAC TE OCZKO ,PRZYKLEJAJAC SIATKÓWKE.CZY KTOS WIE GDZIE W POLSCE LUB ZAGRANICA MOZNE JAKIS LEKARZ POMÓC DZIECIAKOWI???

POMÓZCIE !!!

Ja jak mialam problemy z siatkowka to Krosno- okulisci odeslali mnie do Lodzi do szpitala Akademii Medycznej do profesora Jerzego Nawrockiego. To bylo wlasnie odwarstwienie sie siatkowki i on ponoc w tym jest dobry.  Tylko nie wiem jak sie ma operacja pzymocowywania  siatkowki w sytuacji kiedy w oku jest nowotwor. 

Poczytaj watki o siatkowczaku u dzieci i poszukaj pomocy czy wiedzy na ten temat u rodzicow chorych dzieciaczkow. 

POMÓZCIE !!!

Znalazlam nr tel ktorego uzywalam 10 lat temu prawie do kliniki w Lodzi   042 67 82 92 88   wew. 334     nie wiem czy aktualny.

POMÓZCIE !!!

Ja leczę się u profesora Nawrockiego i podobno w siatkówce w Polsce jest najlepszy. Mi pomógł choć byłam bardzo ciężkim przypadkiem.Początkowo nie chciał się podjąć, ale  w końcu się zdecydował i udało mu się. Wiem ze swoje przypadki konsultuje z lekarzami ze stanów. Przyjmuje w gabinecie na Radwańskiej 16 w Łodzi nr tel.042 6368282 choc prawdopodobnie przez telefon nic sie nie załatwi bo powiedzą ze termin jest najwcześniej za pół roku i będzie trzeba do nich pojechać. Naprawdę warto polecam go w 100%.W razie jakiś pytań napisz maila olczus@poczta.fm na pewno odpowiem!  pozdrawiam

Re: POMÓZCIE !!!


Anelka ;):
Ja leczę się u profesora Nawrockiego i podobno w siatkówce w Polsce jest najlepszy. Mi pomógł choć byłam bardzo ciężkim przypadkiem.Początkowo nie chciał się podjąć, ale  w końcu się zdecydował i udało mu się. Wiem ze swoje przypadki konsultuje z lekarzami ze stanów. Przyjmuje w gabinecie na Radwańskiej 16 w Łodzi nr tel.042 6368282 choc prawdopodobnie przez telefon nic sie nie załatwi bo powiedzą ze termin jest najwcześniej za pół roku i będzie trzeba do nich pojechać. Naprawdę warto polecam go w 100%.W razie jakiś pytań napisz maila olczus@poczta.fm na pewno odpowiem!  pozdrawiam
 
 
Anelko, ty mialas robione laseroterapie na siatkowce? Ja u profesora Nawrockiego bylam w kwietniu, obejrzal mnie moze w ciagu pieciu minut i stwierdzil, ze na razie nie wolno oka ruszac. nastepna wizyte mam na sierpien

 

 

POMÓZCIE !!!

Tak miałam laseroterapię, witrektomie,opasanie,przeszczep soczewki. Powiem Ci jedno że jeśli masz następną wizytę u niego to jest duża szansa nawet bardzo ze się podejmie leczenia a jeśli tak to na 90% operacja będzie udana ;) trzymam kciuki jest dobrze ;) pozdrawiam ;)

POMÓZCIE !!!

A jeśli chodzi o czas wizyty to u niego normalne ;) ja mam zawsze wizyty po 2-3 min. tylko jedną miałam długą przed operacją bo trwała,aż 5 min. także 2-3 min to standard u niego ;)

POMÓZCIE !!!

witaj...ja lecze się u P. dr SŁAWOMIRA BOLKA w szpitalu specjalistycznym w rybniku....to jest najlepszy fachowiec jezeli chodzi o odwarstwienia siatkówki ,ktore leczy za pomocą witrektomii....według mnie,jeśli ktoś ma pomóc twojemu dziecku to tylko on.....szczególnie że leczył tez dzieci.....w razie pytań lub gdy bedziesz chciala numer telefonu do niego...napisz do mnie prywatnie to jest moje gg:15952534 pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowia!!!

POMÓZCIE !!!

Nazwisko dr SŁAWOMIRA BOLKA jest mi dobrze znane. To On robił mi pierwszą operację jeszcze na Ceglanej. Byłam zachwycona efektem. Trafiłam do niego jak już prawie nic nie widziałam poza szarą plamą a On spowodował, że powrócił mi wzrok. Poza lekkim zniekształceniem obrazu po operacji miałam wrażenie że widzę prawie tak samo jak kiedyś. Nigdy nie zapomnę jak dwa dni po operacji (wcześniej nie mogłam wstawać) przyszedł na oddział specjalnie żeby zobaczyć co z moim okiem. Zanim pielęgniarki mnie do niego dowiozły na wózku trochę to trwało a On cierpliwie czekał. Był zadowolony z efektu. Ja zresztą też. Później niestety już nie trafiłam do niego bo przeniósł się do innego szpitala, nie mogłam go odnaleźć operacje robił mi ktoś inny.

POMÓZCIE !!!

OO, ja nigdy nie słyszalem o zadnym dobrym okuliscie w Rybniku, a całe zycie tutaj mieszkam ehh... Gdzie on wogóle przyjmuje?

POMÓZCIE !!!

witaj...on pracuje w szpitalu specjalistycznym w rybniku na energetyków....jest tam ordynatorem....on praktycznie uchronil mnie przed całkowitą ślepotą,jest wspanialym i bezinteresownym specjalistą....polecam...pozdro...Perskie oko