MENU

Forum - Witam wszystkich

Witam wszystkich

Witam wszystkich

Mam na imię Małgorzata, jakiś miesiąc temu znalazłam to forum.

Czytając wasze historie i problemy czuję się jak bym czytała o sobie, generalnie rzadko się zdarza abym pisała na jakimś forum, ale tutaj chciałam napisać ponieważ czuje, że są tu przyjaźnie nastawieni ludzie, którzy z pewnością zrozumią mój problem.

Ja niewidze na jednooko od około 7 roku życia, przyczyną jest odwarstwienie siatkówki, lekarze twierdzą, że nie są w stanie nic zrobić.

Nawet niewiedziałam, że mam możliwość starania się o grupę inwalidzką oraz rentę to dzięki temu forum się dowiedziałam! Musiałabym iść do centrum orzekania o niepełnosprawności, z dokumentami które mam od 7 roku życia, i starać się o przyznanie grupy inwalidzkiej. Jestem zdania, że jeśli można coś uzyskać to trzeba się starać.Pozdrawiam was wszystkichUśmiech

 

Witam wszystkich

Witaj :-))

Dzieki Wronka za powitanie

Czytałam twoje wcześniejsze wypowiedzi mamy podobne historie ja niewidze od 7 roku życia niestety, osoby które mają tylko jedno oko widzące dobrze wiedzą, że jest ono tylko jedno.  tez mam kompleksy z tego powodu i niewiem jak u ciebie ale u mnie to widać mam bielmo na źrenicy teczówka jeszcze dobrze wygląda, kupiłam soczewkę kosmetyczną, jest ona przezroczysta i ma czarną źrenicę, cieszę się, że jest coś takiego, ponieważ trochę maskuję to bielmo na źrenicy. Pozdrawiam Wszystkich