MENU

Forum - NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Witam! Jestem matką 6 -miesięcznej Nikoli, która miała usuniętego guza mózgu. Po operacji wdało się jej zakażenie w układ nerwowy, została uszkodzona rogówka ma bielmo na tym oczku. Oko jest zmętniałe i zaczerwieniałe. Nic na nie niewidzi, nie ma czucia w tym oku. Leczyliśmy się w Warszawie W Centrum Zdrowia Dziecka u Pani Grażyny Sartii troche nam zjaśniało. Nic nam ciekawego nie powiedziała najpierw nam mówiła, że to blizna, na skutek tego guza, póżniej o bakterji. Jak by to waktycznie była blizna po operacji guza to musiała być przez lekarzy uszkodzona rogówka. Już nie chodzi nam czy lekarze czy samo się to stało, dla nas było ważne żeby dziecko żyło i operacjia dobrze się powiodła. A teraz trzeba leczyć skutki uboczne. Powiedziała nam, że w przyszłości możemy pomyśleć o przeszczepie rogówki, ale narazie to nie wiem dlaczego? nie można? już nie pytałam bo chciała nas się jak najszybciej pozbyć, nawet nie wyznaczyła nam żadnej wizyty mamy maście nawilżejące i tyle a co dalej to nie wiem. Jak by się coś działo to prosze dzwonić a jak nie to nie, chyba sobie tak z tym bielmem dalej żyć. Prosze Państwa o jakiś kontakt do dobrych lekarzy i klinik. Prosze pomóżcie jesteśmy bezradni, załamani.  

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

no przeszczepy rogówki są juz wykonywane.moze lekarze twoja corka jest za mloda na tak skomplikowana operacje i lekarze narazie wola sie tego nie podejmowac,tylko czekaja az podrosnie...

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Witam, 

ja na Waszym miejscu nie rezygnowałabym tak szybko z leczenia w CZD, czy guz mózgu był operowany w CZD?  Bo jeżeli tak to nie przenosiłabym całego leczenia do Krakowa tylko co najwyżej okulistykę a z tego co wiem to Kraków nie specjalizuje się w guzach mózgu tu są leczone białaczki. Moje dziecko było leczone w CZD z powodu siatkówczaka ale byłyśmy w pokoju też z dziećmi z innymi chorobami i z tego co wiem to w CZD specjalizują się w guzach różnych. 

Czy  córcia ma juz zakończone leczenie onkologiczne? Bo moze właśnie z tego powodu  okuliści nie chcą obarczać dodatkowym leczeniem tak małego organizmu. 

Życzę dużo zdrowia dla Nikoli  a dla Ciebie wytrwałości.

Jola

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Ja znowu swoje. Warszawa oczywiście, ale Kraków też. Naprawdę super specjaliści są w Krakowie na okulistyce - na czele z Panią Kobylarz. A co do Prokocimia- leczenie onkologiczne -  naprawdę odkąd jesteśmy na oddziale dziennym mogę tylko chwalić. Tu też spotkałam się z różnymi nowotworami, nie tylko białaczki i naprawdę jest ok, po prostu wiedzą co robią i przy tym na oddziale dziennym są empatyczni i rozumiejący cierpienie, a ta tak cholernie ważne jest też w tym wszystkim.

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Gdzies na forum jest watek " bielmo rogowki"  o ile dobrze pamietam tam jest podane nazwisko i nazwa szpitala w ktorym robiono przeszczep rogowki.  To chyba gdzies na Slasku.  Janie umiem robic tak ze sie wpisuje temat watku na niebieski kolor i klikajac na ten temat od razu sie tam wchodzi.    Mamo Nikoli przewin uwaznie wszystkie tematy na forum i to gdzies bedzie, moze nawet kilka watkow bedzie.  Zdrowia zycze!!!

Re: NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY


kasiakapelak:
Ja znowu swoje. Warszawa oczywiście, ale Kraków też. Naprawdę super specjaliści są w Krakowie na okulistyce - na czele z Panią Kobylarz. A co do Prokocimia- leczenie onkologiczne -  naprawdę odkąd jesteśmy na oddziale dziennym mogę tylko chwalić. Tu też spotkałam się z różnymi nowotworami, nie tylko białaczki i naprawdę jest ok, po prostu wiedzą co robią i przy tym na oddziale dziennym są empatyczni i rozumiejący cierpienie, a ta tak cholernie ważne jest też w tym wszystkim.

 

Witam! ale ja nie potrzebuje leczenia onkologicznego, bo my mieliśmy niezłośliwego nowotwora. Usuneli i narazie jest dobrze. Jesteśmy tylko pod kontrolą neurologa w swojej miejscowości a na rezonans główki mamy w styczniu 2010 skontrolować czy wszystko jest nadal w porządku i my będziemy cały czas jak do tej pory pod kontrolą neurochirurgów w CZD, tylko że trochę za szybko nas się pozbyli okuliści i szukam lekarzy na oko, bo jest chore, brzydkie i niewidzi dziecko na nie. A mogła by nam Pani podać jakiś adres do tego Krakowa, jaka to ulica czy telefon kontaktowy?

 

Czytałam na forum i ludzie piszą o Krakowie o lekarzu bardzo rzekomo dobrym nazywa się Hautz. Można prosić jakiś kontakt do tego lekarza?

czyli my mamy sobie tak z tym bielmem dalej żyć?

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

ul.Kopernika 38
 Kraków
Kontakt
tel.: 12 4247540 lub 47 to Kraków.

A dr Hautz jest w Warszawie, mama Pawełka pewnie poda namiary. Pozdrawiam serdecznie

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Dr Hautz leczy na klinice okulistyki w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie