MENU

Forum - Zez

Zez

Zez

Witam czy ktos przeprowadzal operacje zeza(niewidzac na jedno), lekarz mowil ze to sie powidzie ale niby wrocic moze po jakims czasie. Czy warto zaryzykowac czy nie. Chodzi mi tylko o pozbycie sie kompleksow bo jestem przyzwyczajony do jednego oka inaczej poprostu zawsze tak bylo.

Zez

Ja dawno temu tez chcialam korygowac zeza w niewidzacym oku ale moj lekarz mi powiedzial, ze to bolesny zabieg a raczej to co bedzie po nim efektu i tak nie bedzie  podobno poprostu oko niewidzace zezuje.

Zez

Witam,miałam korygowanego zeza w takiej sytuacji o jaką pytasz i też mi mówili że nie ma po co to robić .Z efektu byłam bardzo zadowolona i trzymało mi się to przez cały czas także było warto.Jak ma to poprawić samopoczucie to chyba warto.

Zez

ramona114 a kiedy mialas operacje na zeza ile lat temu. Możesz wiecej powiedziec o twojej sytuacji i operacji

Zez

Dawno temu ,minęło prawie dwadzieścia lat i efekt utrzymał się do czasu kiedy to oko miałam, a miałam jeszcze trzy lata temu.Może minimalnie odbiegało ale to było niewidoczne dla innych tylko dla mnie.Przeprowdzane miałam w Witkowicach i miłe to rzeczywiście nie było ale było warto.Komfort poprawił mi się bardzo.Weż też to ,że przez tyle lat technika poszła w dobrym kierunku ,więc i to pewnie uległo poprawie.Powodzenia.

Zez

Trzecia odslona tematu..