MENU

Forum - Witam

Witam

Witam

Witam wszystkich 2 tygodnie temu mialem wypadek spadłem ze schodów rozciąłem łuk brwiowy i miałem złamanie kości klinowej nie widze na prawe oko leżałem tydzień w szpitalu pod kroplówkami po czym mnie wypisali przedwczoraj miałem wizyte u okulisty i robione badania i powiedziano mi że już nie bede widział do końca życia na to oko i że za jakiś czas bedę miał zeza jestem przerażony nie wyobrażam sobie dalszego życia czy jest jakaś szansa że wszystko wróci do normy?pozdrawiam

Witam

Jedź na wizyte do dobrego okulisty Jerzy Nawrocki łódź Sławomir Cisiecki łódź  albo Jacek Robaszkiwecz Warszawa  wpisz w google ich nazwiska znajdziesz numery telefonów pod którymi bedzies zmógł sie na wizyte umówić . Wyjaśnij ze jesteś po wypadku i wybłagaj wizyte jak najszybciej . Nie wiem co sie dzieje z twoim okiem , ale po swoich doświadczeniach wiem ze warto aby zobaczył to lekarz , który zna sie na rzeczy !!!! Warto spróbowac nie masz nic do stracenia!!

Witam

Trzymaj sie dzielnie mlody czlowieku !   Pewnie my wszyscy  nie wyobrazalismy sobie co bedzie dalej a jakos zyjemy i jest dobrze .  Trzeba poszukac dobrego diagnostyka okuliste i moze czas sam pokaze czy skutki urazu sa naprawde tak fatalne.  Powodzeniaw leczeniu i badz dobrej mysli..