MENU

Forum - kontakt z RONI 73 i EMI-w sprawie oleju....

kontakt z RONI 73 i EMI-w sprawie oleju....

kontakt z RONI 73 i EMI-w sprawie oleju....

witajcie ostatnio rozmawialismy o oleju silikonowym w oku...mam jeszcze kilka pytań a od ostatnich waszych postów w tym temacie,kontakt sie urwał....w zwiazku z tym chcialbym was prosic o dalsze informacje i odpowiedzi na nurtujace mnie pytania w formie postów w temacie OLEJ SILIKONOWY badż o prywatna rozmowe np. na gg...jeśli to mozliwe a jesli nie to w jakiejs innej formie...pozdrawiam i prosze o kontakt ze mna gdyz jak widać tylko wy macie jakieś doświadczenia z olejem silikonowym.....jeszcze raz dzieki i pozdro....

kontakt z RONI 73 i EMI-w sprawie oleju....

Ja tez odpowiem na kazde najdziwniejsze pytanie ale najchetniej na forum. Uwazam ze wszytko moze sie komus przydac a liczba wyswietlen przy watkach oznacza jednak czyjes zainteresowanie  a brak odpowiedzi nie jest niczym zlym.   Powiem podobnie jak kolezanka:    trzymajmy sie jednego watku.   Opcji GG wogule nie uzywam jestem wielbicielka zywego slowa   tu musimy go zastapic pisanym.     

Moim skromnym zdaniem powiedzialam|napisalam juz wszystko co wiedzialam .  Konsekwentnie twierdze, ze tylko lekarz okulista jest w stanie udzielic najpelniejszych odpowiedzi .  Pisz i pytaj ile chcesz .Pozdrawiam

Jak czytam Twoje posty to jak bym siebie widziala tez chcialam na poczatku pytac wszystkich o wszystko   to sa emocje  i do tego jeszcze ciagle zmartwienie co z oczami  bedzie no nie?