MENU

Forum - Witajcie:)

Witajcie:)

Witajcie:)

   Jestem nowy więc chciałbym się przedstawić, mam na imię Łukasz i mam  23 lata, jestem z małego miasteczka na Podkarpaciu Brzozowa, od pół roku jestem osoba widzącą na jedno oko, drugie uległo wypadkowi a mianowicie dostałem odpryskiem metalowym o średnicy 6x4mm, przeszedłem 4 operacje na oddziale w Krośnie. Pierwsza i druga się powiodły. Pierwsza polegała na wyciągnięciu ciała obcego, a druga na wszczepieniu soczewki. Trzecia operacja (witrektomia) miała trwać pół godziny, lecz doszło do komplikacji i krwotoku, za drugim razem (czwarta operacja) było tak samo. Na dzień dzisiejszy żaden lekarz nie daje mi już szans na widzenia na to oko (prawe), a byłem także w Warszawie na konsultacji u prof. Szaflika. Jakoś powoli się przyswajam i uczę żyć z jednym okiem, chociaż z początku było ciężko. Ciesze się że znalazłem taką stronkę na której jest wielu ludzi
z podobnym problemem, znalazłem już wiele informacji mi przydatnych, jeśli ktoś ma jakieś wskazówki to proszę piszcie.

Pozdrawiam Łukasz:)

Witajcie:)

Witam z niedalekiego Krosna!   Zapytam z czystej ciekawosci czy witrektomie miales w Krosnie i kto Ci robił.  Przez Brzozow przejezdzamy jak jezdzimy do Izdebek tak, ze znam te tereny. 

  Milego pobytu na forum zycze.

Witajcie:)

Hej Łukasz, miło, ze dołączyłeś. Obyś czuł się z nami tak, jak my się czujemy z sobą, czyli generalnie bardzo dobrze :)))

 

Witajcie:)

Tak Ronia zabieg witroktemi miałem robiony w Krośnie, za pierwszym i drugim razem robiła mi dr Sobkiewicz, tyle że za drugim podejściem razem z Ordynatorem prof Bąkiem.