MENU

Forum - WITAM!!

WITAM!!

WITAM!!

Witam serdecznie wszystkich!

Szczerze mówiąc to dopiero niedawno odkryłem że mogę szczerze porozmawiać z takimi samymi cyklopami jak ja.

Mam 42 lata a oka nieposiadam od 7 roku życia.Pseudonim Falconeti to na cześć złej postaći z serialu -pogoda dla bogaczy,niektóre dzieci po nim tak mnie nazywały,więc wracam do niego.Będe miał póżniej kilka pytań ale narazie-WSZYSKIEGO NAJ W 2010 !!!!!!

 

WITAM!!

Witaj.  Wszystkiego dobrego na Nowy Rok. Troszke kiedys wiecej o sobie ; moze zdjecie...   Milej lektury forum.

WITAM!!

Witaj roniu.

Jesteśmy niemal sąsiadami bo ja urodziłem się i długo mieszkałem w Jaśle a teraz tak mniej więcej pomiędzy tymi dwoma pięknymi miastami:)                     A może nawet spotkaliśmy się?pamiętam że w czasie ostatniej wizyty w Łodzi 6-7 lat temu były tam dwie panie z Krosna-Pozdrawiam. 

WITAM!!

Moja ostatnia wizyta na klinice w Lodzi to 2000rok wiec raczej, nie spotkalismy sie tam.   A gdzie konkretnie mieszkasz sasiedzie?

WITAM!!

Obecnie mieszkam w małej miejscowośći ŁĘŻYNY znajdującej się na trasie Jasło-Dukla-Barwinek.Niemyl z Łężanami znajdującymi obok Krosna.Do Krosna mogę dojechać lokalnymi drogami np. przez Zręcin lub Jedlicze.Wyjeżdżam  wtedy obok lotniska,byłem zresztą z racji pracy na nim przez 3 dni maja z okazji zawodów balonowych i może będę w tym roku.

 

WITAM!!

Szczerze powiem nie slyszalam  takiej miejscowosci.  Ja do lotniska mam ok 15 min z Guzikowki  a zawody balonowe w tym roku -kto wie co to jeszcze z tym bedzie.