MENU

Forum - Witam wszystkich cyklopów

Witam wszystkich cyklopów

Witam wszystkich cyklopów

Witam wszystkich cyklopów... Bardzo mi się podoba to określenie PokazujÄ� jÄ�zyk

Zajrzałam tu przez czysty przypadek szukając informacji na temat ropy, wyciekającej mi z mojego oczodołu ( nawet nie wiedziałam, że takie forum istnieje ). Generalnie to już się nawet do tego przyzwyczaiłam, że co jakiś czas muszę oko przetrzeć (już 24 lata jestem cyklopem - to kto by się nie przyzwyczaił) ale zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć...

 

Pozdrawiam wszystkich

Witam wszystkich cyklopów

Hej,

mi to jakoś te określenie za bardzo do gustu nie przypadło. 

Witam wszystkich cyklopów

Ja też nie lubię.

A co do stanu zapalnego - najlepszy jest lekarz. 

Witam wszystkich cyklopów

do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem...sporo czasu mija zanim się człowiek pogodzi ze swoim defektem i zacznie do tego podchodzić z humorem..

a co do stanu zapalnego to próbowałam różnych kropli maści, przemywania itp. niestety nic nie działa a co do okulistów w moim mieście to długooo by opowiadać... za każdym razem jak przychodziłam na wizytę czułam się jak w cyrku... pani doktor zwoływała pielęgniarki i inne panie i się zachwycały nad moją protezą jaka to ona nie jest cudna, dopasowana itp. same ochy i achy... a nic mądrego nie mogły wymyślić więc przestałam chodzić... co jakiś czas chodzę na kontrolę ze zdrowym okiem i tyle....

Witam wszystkich cyklopów

Czy jak by ktoś nieznajomy krzyknął do Ciebie, hej Cyklopie, byłbyś szczęśliwy?

 

Witam wszystkich

nie raz krzyczeli różne wyzwiska... to świadczy o nich... a jak mówią, co nas nie zabije, to wzmocni...

jeżeli to Was tak razi to przepraszam, zmieniam temat

Witam wszystkich cyklopów

Twarda jesteś, ja to poproszę o jakieś fotki PokazujÄ� jÄ�zyk

Witam wszystkich cyklopów

Paweł, żadnej nie odpuścisz :)

Witam wszystkich cyklopów

Ja tylko chciałem zobaczyć jak wygląda proteza :P skro wszyscy robią ochy i achy

Witam wszystkich cyklopów

Jeżeli tak bardzo interesuje Cię to, jak wygląda stan oka po enukleacji i pierwotnym zaimplantowaniu, to możesz "na żywo" zobaczyć moje (oczywiście jeżeli się nie wystraszysz widoku "rozgrzebanego oka"). Z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wynika, że też zastanawiasz się nad implantacją pierwotną - dlatego rozumiem Twoją ciekawość. W poniedziałek wybieram sie do Krakowa po epiprotezę modelującą.

pozdrawiam wszystkich zimowo;) 

Witam wszystkich cyklopów

Znaczy się teraz szukam najlepszej opcji dla siebie, albo rekonstrukcja źrenicy (o ile jest to możliwe) +operacja na zeza, albo implant, z tym że żadna z opcji nie jest w 100% zadowalająca. Ogólnie możemy się kiedyś spotkać, z tym że teraz mam sesje, która zapowiada się masakryczni, wiec za przynajmniej 3 tygodnie.

Re: Witam wszystkich cyklopów


PawelL1988:
Ja tylko chciałem zobaczyć jak wygląda proteza :P skro wszyscy robią ochy i achy

 

 Przecież wiem i żartuję :)

Witam wszystkich cyklopów

Witam wszystkich cyklopów

 mam protezę prawego oka robioną w W-wie u p.Walendy... w sumie całkiem niezła robotaUĹ�miech

Witam wszystkich cyklopów

Niezła?Mało powiedziane no super!Pozdrowionka dla niebieskookiej :)i wszystkich na forum:)

Witam wszystkich cyklopów

Witam

Witam wszystkich cyklopów

Witam!  i dolaczam do zachwytow ,My wiemy na co zwracac uwage i wylapiemy drobne roznice dla osoby postronnej nie do poznania.