MENU

Forum - NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

Nie widzę na jedno oko i nie wiem o co moge sie starac

Przestałem widzieć na jedno oko i nie widzę wcale.Chodze w okularach do chodzenia mam 5 dioptrii a do czytania 7

Nie wiem o co moge sie starać i gdzie

Mam 52 lata

wchwili obecnej jestem osoba bezrobotna

Prosze o pomoc

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

Udaj się do lekarza.On Ci wyjaśni co  Ci się należyUśmiech

Osoby nie widzące na jedno oko, a na drugim posiadające wadę (większą wadę- chyba nawet taką jak Ty) mają prawo starać się o stopień niepełnosprawności i tym  samym dodatkowe pieniążki. Mam nadzieję, że udzielam Ci właściwych informacji.

Pozdrawiam:)

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

To może ja się podłączę pod ten temat. Nie widzę na jedno oko od 16 lat, na drugie widzę dobrze. Mam prawo jazdy kat. B. Nigdy się o nic nie starałem, bo bałem się, że może mi zostać to prawo jazdy odebrane. Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy warto się starać, czy faktycznie mogę stracić prawo jazdy?

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

 prawa jazdy (kategori B) Ci nie zabiora. mozesz byc nawet taksowkarzem widzacna jedno oko.

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

Na pewno? Bo już różne opinie słyszałem. Tylko gdzieś na forum jest temat, że teraz chyba nie warto się już o stopień starać. 

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

nie pekaj,nie zabiora pod warunkiem oczywiscie,ze drugie masz ok.

NIE WIDZE NA JEDNO OKO WCALE I NIE WIEM O CO MOGE SIE STARAC

Wieki mnie tu nie było, ale przyznam, że nie zaryzykowałem. Mimo wielu głosów, że nic mi nie zabiorą, jakoś się boję udać z tym do lekarza. Przepisy się zmieniają, nikt nie wie, co nasze państwo może wymyślić.