MENU

Forum - ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

Witam.mam pytanie w zwiazku z tematem krażącym na forum o tej zmianie przepisu!!!sprawdził ktos to jak to wyglada???jestem na etapie zalatwiania umiarkowanego i niewiem czy sie wycofywac czy isc,bo niechcialbym stracic orzeczenie.czytam ta ustawe ale nieumiem nic znalesc.prosze o odpowiedz.

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

Witaj, ja starałam sie o grupe bo tez jestem jednooczna od urodzenia praktycznie i nie przyznali mi grupy bo stwierdzili że mam przecież drugie oko i że juz jestem przyzwyczajona do życia z jednoocznością. Pani doktor na komisji tez oznajmiła mi że przepisy się zmieniły i teraż żeby jednooczna osobą chociaż troszkę miała szans na otrzymanie grupy to musi widziec w okularach na oko widzace 30%.

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

To jest banda!czyli musimy byc niewidomi zebysmy mieli cokolwiek do gadania:/ jak ja bym dorwal tych muzgow od tej ustawy to chetnie bym sie z nimi zamienił.banda zlodzieji i tyle.ehhh...zdenerwowalem sie...to dziekuje za informacje:(

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

Trybunał konstytucyjny coś pozmieniał ale trzeba się doczytać 

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

ja rozmawialam z okulista ktory orzeka i pytalam Go czy to prawda ze sie przepisy pozmienialy powiedzial ze nie i  Nam osoba jednoocznym bezwarunkowo nalezy sie stopien lekki na wiecej nie ma co liczyc,teraz to w ogole jest ciezko ,duzo zalezy od lekarza orzekajacego ,jak ma kaprys to przyzna ,ale mozna sie odwolac,ten lekarz mi powiedzial ze kazdy sad przyzna nam racje.Ja zlozylam tez na komisje,tez od samego poczatku mialam pecha i trafialam na negatywnie nastawionych orzecznikow na jednoocznosc,ich zdaniem jednoocznosc sie nie kwalifikowala,jak teraz bedzie nie mampojecia.Zabieraja ludziom renty nawet takim ktorzy nie moga pracowac bo stan zdrowia na to nie pozwala,taka bezdusznosc jest w tej naszej PL,moze lepiej nie ubiegac sie o wiecej zeby nie zabrali tego co masz,takie jest moje zdanie ,lepiej sie nie wychylac

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

tak jak napisalam ten lekarz mi powiedzial "osobie jednoocznej przysluguje tylko stopien lekki"

ZMIANA PRZEPISOW!!!Sprawdził ktos dokladnie???

rozumiem.moze i cos w tym jest.dziekuje za informacje:)