MENU

Forum - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Dzień dobry,

 jestem tu nowy i od paru dni przeżywam dramat. Do tej pory miałem stopień umiarkowany inwalidztwa a teraz (mam go od 15 roku życia, teraz mam 26 lat) chcą mi go odebrać. Moja wada to na oko lewe około -23 - 26 (w zasadzie trudno ustalić bo aparat się gubi) a na prawe -10, oko lewe po korekcji nie widzi tablicy tylko swiatło  a prawe po korekcji widzi 4-5 rząd. Dodatkowo na lewe miałem przeprowadzony zabieg skleroplastyki w wieku około 4 lat.

 Pozdrawiam.

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Ja dziś byłam na komisji to już trzeci raz od 16 roku żcyia cały czas  dawali lekki nawet byłam w sądzie ale sąd utrzymywał lekki  a dzis ku mojemu zaskoczeniu umiarkowany na 3 lata tylko nie dostałam symbolu na wzrok tylko wpisane mam dwa inne symbole mam parę różnych schorzeń a przeważyła chyba ostatnia karta z Instytutu kardiologii   trafiłam na inna osobę w komisji niż wtedy wtedy był bardzo nie miły Pan doktor a dziś była Pani doktor nic nie mówiła jedynie spytała czy cos mnie boli i nawet nie badała Ale Wreszcie po tylu błąkaniach po sądach i komisjach dostałam :)

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności


Karolinaa:
Jak długo trzeba czekać na dokument świadczący o nadaniu stopnia niepełnosprawnosci i gdzie sie zgłosić po odbiór?

 

 Gdzieś tak około tygodnia,przyślą pocztą

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności