MENU

Forum - kwalifikacja wojskowa- problem

kwalifikacja wojskowa- problem

kwalifikacja wojskowa- problem

Witam,

w przyszłym tygodniu mam tzw. kwalifikacje wojskową, a w związku z tym liczne badanie, m.in badanie wzroku. Jak myślicie czy warto oszukiwać na tym badaniu aby dostać kat A?? Na jedno oko widze doskonale ale na drugie prawie wogóle ;( 

Także myślę że dało by rade zrobić mały przekręcik,

jak myślicie przyznać się od razu że nie widzę czy udawać??

pozdrawiam

kwalifikacja wojskowa- problem

Myśle, że to i tak się wyda ;P;P

kwalifikacja wojskowa- problem

jestem ciekaw jak oszuka że widzi :):):) chyba ze sie nauczył na pamięc tablicy

kwalifikacja wojskowa- problem

jestem ciekaw jak oszuka że widzi :):):) chyba ze sie nauczył na pamięc tablicy

kwalifikacja wojskowa- problem

jak masz dobra pamiec;p wejdz i patrz na tablice ile sie da;p zapamietaj kazdy rzadek ;p innego wyjscia nie masz. bo kaze ci zakryc te oko na ktore nie widzisz;p i za przeproszeniem jestes w dupie ;] ja mam grupe D i nic nie mialem do gadania;p wszystko mialem w papierach... ale jak masz dobra pamiec to rzycze powodzenia

kwalifikacja wojskowa- problem

Czy to ważne jaka ma się kat. Jakoś sobie nie przypominam żeby była mi kiedykolwiek potrzebna.

kwalifikacja wojskowa- problem

Z tym oszukiwaniem to różnie bywa:)

Ja pamiętam jak kiedyś bywałam w Katowicach to tam ludzie nagminnie oszukiwali, właściwie to nie rozumiem do dzisiaj w jakim celu bo w sumie to bardziej sobie szkodzili niż pomagali.

Ale kiedyś był przypadek jak Pani nauczyła sie kompletnie na pamięć całej tablicy no i zaczęła pokolei czytać, najpierw 4 a poźniej kolejne nawet nie pamiętam co jest w drugim rzędzie, a w pewnym momencie lekarka mówi do niej: Cieszę się ze Pani tak dobrze widzi ale na tej tablicy są grzybki i zwierzątka:)

  

kwalifikacja wojskowa- problem

ciekawe jak oszukać nowe tablice ktore są wyświetlane przez lekarza i właściwie moze on za każdym razem inną kombinację liter wyświetlić :)

kwalifikacja wojskowa- problem

Ja oszukiwałem tablicę 25 lat. Już jako sześciolatek. Mam kategorię "A" a mam wadę "leniwe oko".

Przyznałem się dopiero 2 tygodnie temu okuliście zakładowemu na badaniach do pracy, bo chciałem być szczery wobec pracodawcy. 

 

Czy warto oszukiwać? To pytanie do Ciebie już. Jak chcesz do wojska to oszukiwanie będzie jedynym wyjściem