MENU

Forum - RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

WITAM I ZYCZE WSZYSTKIM ZDROWYCH IWESOLYCH SWIAT.

JESTEM OSOBA NOWA NA FORUM DLATEGO WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.

MAM PROBLEM I PROSZE O POMOC.

OTOZ JESTEM OSOBA JEDNOOCZNA OD URODZENIA  ,POSIADAM ZEZ ZBIEZNY OKA ,NIEDAWNO WYKRYTO U MNIE RETINOPATIE CENTRALNA SUROWICZNA W ZDROWYM OKU PRZEBYWALAM NIEDAWNO W SZPITALU DO TEGO DOSZLA TOXOPLAZMOLOZA, W ZYCIU MAM PRZEPRACOWANE 22 LATA JEDNAK TERAZ JESTEM NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM I NIE WIEM CO DALEJ BEDZIE Z PRACA.

CZY MOGE Z MOIM SCHORZENIAMI STARAC SIE O RENTE LUB JAKIS STOPIEN NIEPELNOSPRAWNOSCI ?

PROSZE O JAKAS RADE ....

RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

Myslę, że o rentę możesz się starać, tak samo jak i o stopień niepełnosprawności. Jest mi przykro, że to wszystko Cię spotkało...

Będzie dobrze, trzymaj się nas, a jakoś to będzie. Musisz być silna i musisz walczyć! 

RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

Dzieki za podpowiedz , jestem troche rozbita tym wszystkim ale bede walczyc,

Pozdrawiam

RETINOPATIA CENTRALNA SUROWICZA

To lekarze beda decydowac ile czasu potrwa zwolnienie lekarskie i czy aby z tym wszystkim bedzie mozna potem do pracy powrocic.  Jesli jestes pracownikiem fizycznym moga po retinopatii wystapic pewne przeciwwskazania.    Na komisje lekarska pasowalby jakis komplet dokumentacji spory i dobry opis na wniosku.  Mysle ze na razie jestes na poczatku drogi i treba sie jakos trzymac psychicznie aby sobie dac rade z tym co powychodzilo.  Powodzenia i zdrowka zycze!